Finałowy zwiastun Wiedźmina

Finałowy zwiastun Wiedźmina to doskonała wiadomość dla każdego miłośnika twórczości Andrzeja Sapkowskiego. Ponieważ to na podstawie słynnej fantastycznej serii polskiego pisarza powstał serial stworzony przez Netflix. Poza tym powody do zadowolenia mają także ci, którzy interesują się dobrymi produkcjami, stworzonymi z rozmachem. Bez wątpienia serial, który już 20 grudnia 2019 roku pojawi się na platformie Netflix, ma w sobie wszystko, czego można oczekiwać od wciągającej historii. Teraz twórcy wypuścili do sieci ostatni już zwiastun projektu, który z przyjemnością wam dziś przedstawimy. Koniecznie zatem czytajcie dalej!

Finałowy zwiastun Wiedźmina

Finałowy zwiastun Wiedźmina – kilka słów o produkcji i ostatni zwiastun

Ostatnią zapowiedź serialu zaprezentował Henry Cavill, aktor, grający tytułowego wiedźmina, w Manili na wydarzeniu promującym serial. Tym samym zaskoczył wszystkich zgromadzonych tam fanów. Trzeba zatem przyznać, że twórcy serialu doskonale wiedzą, jak budować zainteresowanie i napięcie wokół najnowszej produkcji, oraz jak skutecznie je dawkować.

Jak już wspomnieliśmy, pierwszy sezon serialu zostanie wyemitowany już 20 grudnia tego roku na platformie Netflix. Całość została oparta na bestsellerowej serii naszego rodzimego pisarza, Andrzeja Sapkowskiego. Tym samym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością autora, dziś macie idealną okazję, by nadrobić zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie.

Saga jest opowieścią o losach wiedźmina Geralta. Wiedźmini to profesjonalni zabójcy potworów, szkoleni w wiedźmińskich szkołach. Dzięki specjalnemu treningowi oraz Próbie Traw zyskują nadludzki refleks i siłę. Zmiany wywołane w trakcie Próby są trwałe, jednak ceną za nie jest bezpłodność. Sam rytuał należy do bardzo ryzykownych, ponieważ przeżywa go jedynie 4 na 10 chłopców. Poza tym każdy wiedźmin nosi dwa miecze (stalowy i srebrny)  oraz posługuje się magicznymi znakami. Tytułowemu wiedźminowi ze Szkoły Wilka towarzyszy Ciri. Tajemnicze dziecko Staszej Krwi. Ich przygody rozgrywają się w Królestwach Północy. Mieszkańcy tego fantastycznego świata zmagają się nie tylko z kłopotami typowymi dla świata ludzi, takimi jak wojny, bieda czy głód.

Tutaj znajdziecie książki Andrzeja Sapkowskiego. Natomiast poniżej prezentujemy finałowy zwiastun Wiedźmina. Dajcie znać, co sądzicie!