Nieznajomy już jest

Znacie niezwykły thriller książkowy Nieznajomy (The Stranger)? Jeśli tak, z pewnością od jakiegoś czasu z niecierpliwością czekałeś na premierę serialu na jego podstawie. Dziś przychodzimy z dobrą wiadomością dla wszystkich miłośników książek Cobena. Nieznajomy już jest! Szukać można go na platformie Netflix.

Kim jest Nieznajomy?

Nieznajomy pojawia się znikąd. Możesz spotkać go w barze, na parkingu albo w sklepie spożywczym. Jego tożsamość pozostaje nieznana. Jego pobudki są niejasne. Ale wiadomości, z którymi przychodzi, zmieniają wszystko. Kilka słów, które wyszepcze Ci do ucha, sprawi, że Twoje poukładane życie rozpadnie się na kawałki…

Podczas spotkania rodziców dzieci grających w lidze lacrosse ojciec dwóch nastoletnich synów, prawnik Adam Price, zostaje zaczepiony przez nieznajomego mężczyznę. Twierdzi on, że przed laty żona Adama oszukała go, udając, że jest w ciąży. Nieznajomy przekazuje Adamowi dowody świadczące o prawdziwości swoich słów.

Kiedy zaszokowany Adam doprowadza do konfrontacji z żoną, ta początkowo obiecuje mu wyjaśnienia, lecz wkrótce znika bez śladu. Nie powstrzymuje to Nieznajomego, który wyjawia wstydliwe tajemnice kolejnych osób.

Nieznajomy już jest – książkę zaś znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Nieznajomy już jest!

Harlan Coben jest jednym z najpopularniejszych autorów thrillerów na świecie, a jego tytuły doczekały się licznych nominacji i nagród literackich. Jeśli więc jesteście fanami jego twórczości, z pewnością ucieszy Was informacja, że Netflix postanowił stworzyć serial na podstawie na podstawie wciągającej historii o tajemniczym Nieznajomym!

Wraz z końcem stycznia na platformie Netflix pojawiły się pierwsze odcinki serialu. Pierwszy (i ostatni) sezon liczy sobie osiem odcinków, a jego premiera przypadła na 30 stycznia 2020 roku.

Kto gra w nim Adama Price’a? W tę rolę wcielił się Richard Armitage, którego grę aktorską mogliśmy do tej pory podziwiać m.in. w produkcjach takich jak Ocean’s 8, Hobbit: Trylogia, czy Captain America: Pierwsze starcie. Ponadto w serialu zobaczymy również aktorów takich jak Hannah John-Kamen, Jennifer Saunders, czy Siobhan Finneran.

Jeśli jesteście ciekawi jak Netflix poradził sobie z ekranizacją, ale nie wiecie, czy warto, koniecznie obejrzyjcie poniższy trailer!

Kim jest tajemniczy Nieznajomy? Dlaczego prowadzi swoją niebezpieczną grę i co chce nią osiągnąć? Dowiecie się sięgając po książkę, którą znajdziecie tutaj.

Zaś wszystkich fanów adaptacji zachęcamy do obejrzenia serialu na jego podstawie. Dostępny już na Netflixie!