Poradnikowe nowości i zapowiedzi - kup na TaniaKsiazka.pl

Poradnikowe nowości i zapowiedzi to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników tego rodzaju literatury. Wśród przygotowanych dziś tytułów znajdziecie książki psychologiczne, poradniki na temat zdrowia i urody, czy pozycje motywacyjne. Poza tym umieściliśmy tu nie tylko międzynarodowe hity, ale również polskie bestsellery. W związku z tym nawet najbardziej wymagający odbiorca trafi na coś, co z pewnością go zainteresuje. Część z nich jest już dostępna w sprzedaży. Na kilka innych przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać. Tym samym, jeśli jesteście ciekawi, co takiego dzieje się w świecie poradników, koniecznie sprawdźcie nasze dzisiejsze zestawienie.

Poradnikowe nowości i zapowiedzi - kup na TaniaKsiazka.pl

Miodzio - kup na TaniaKsiazka.plPoradnikowe nowości i zapowiedzi – Miodzio! Jak założyć ul, hodować pszczoły i produkować własny miód

Autor przekonuje, że pszczelarstwo to doskonałe hobby, które wiąże się z fantastyczną zabawą i uczy nas cierpliwości, dając przy okazji mnóstwo satysfakcji. Dzięki tej fascynującej lekturze możecie dowiedzieć się, że wasz własny wkład w ratowanie planety jest na wyciągnięcie ręki. Pszczelarstwem można zajmować się niezależnie od tego, czy mieszkacie w mieście, czy na wsi. Ten poradnik to bardzo praktyczna i fascynująca lektura, która może odmienić wasze codzienne życie i zaszczepić w was nową pasję. A ponadto… kto by nie chciał zajadać się codziennie miodem z własnej pasieki?

Książka dostępna od 1 kwietnia 2020 roku.

Poradnikowe nowości i zapowiedzi – Magia działania. Zawalcz o siebieMagia działania. Zawalcz o siebie - kup na TaniaKsiazka.pl

Autor daje swoim czytelnikom bezcenne wskazówki. Wprowadzone w życie sprawią, że praca nad sobą będzie emocjonującym etapem, który da szybkie i trwałe rezultaty. Kluczem do spełnienia są relacje z ludźmi przyprawione dawką zdrowego egoizmu. W związku z tym z tego poradnika dowiecie się m.in.: jak dogadywać się z innymi oraz jak szybko rozpoznawać toksycznych ludzi i pozbyć się ich ze swojego otoczenia. Do tego autor podpowiada, w jaki sposób właściwie ustawić relacje z bliskimi i co zrobić, by nie tracić energii na spory z otoczeniem.

Książka już dostępna.

Zbyt inteligentni, żeby być szczęśliwi - kup na TaniaKsiazka.plPoradnikowe nowości i zapowiedzi – Zbyt inteligentni, żeby być szczęśliwi

Czy inteligentny człowiek może być szczęśliwy? Pytanie wydaje się absurdalne, ale często jest uzasadnione. Ponieważ osoby inteligentne są nierzadko nadwydajne mentalnie i wysoko wrażliwe. W związku z tym trudniej im doświadczać szczęścia. Autorka, uznana psycholożka i terapeutka, da wam konkretne wskazówki, jak zamienić wieczny roller-coaster w zadowolenie z życia i sprawić, by szczególna kreatywność i nadwydajność przyniosła tak oczekiwane poczucie spełnienia.

Książka dostępna od 11 marca 2020 roku.

Poradnikowe nowości i zapowiedzi – Jak nie dać sobą manipulować

Na każdym etapie naszego życia spotkamy osoby, które będą chciały nas wykorzystać, żeby osiągnąć własne cele. Ich techniki, jednocześnie Poradnikowe nowości i zapowiedzi - kup na TaniaKsiazka.plproste i wyrafinowane, są niezwykle skuteczne, dlatego wielu ludzi żyje w toksycznych relacjach, nawet o tym nie wiedząc. Czujecie się niespokojni, zestresowani i zdezorientowani? Możliwe, że gdzieś obok jest manipulator, który jak wampir wysysa z was pozytywną energię.

Poza tym warto tutaj dodać, że książka powstała na podstawie historii ofiar manipulacji, a jej zadaniem jest ochrona i zabezpieczenie waszej niezależności psychicznej. Nauczycie się rozpoznawać manipulatorów, rozszyfrowywać umysły psychopatyczne i opracowywać strategie, które pomogą wam poradzić sobie w konfrontacjach z nieżyczliwymi ludźmi.

Książka dostępna od 25 marca 2020 roku.

Statystycznie rzecz biorąc - kup na TaniaKsiazka.plPoradnikowe nowości i zapowiedzi – Statystycznie rzecz biorąc, czyli ile trzeba zjeść czekolady, żeby dostać Nobla?

Dzięki tej książce zrozumiecie, o co chodzi w statystyce, a przy tym zapewnicie sobie dużą dawkę śmiechu. Wszystko dzięki Janinie Bąk, pandze biznesu, komendancie komedii, charyzmatycznej liderce ortodoksyjnej grupy #DrużynaJanina. Zastanawialiście się kiedyś, ile trzeba zjeść czekolady, by dostać Nobla? I dlaczego koń i szop pracz nigdy nie dostali doktoratu? Albo czy język angielski powoduje zawały serca, a masło przedłuża życie? Czego statystyka nauczyła się od martwego łososia? A przede wszystkim: czy naukowcy są jak żony i nigdy się nie mylą?

Dzięki setkom ciekawostek zobaczycie, że statystyka potrafi zmierzyć wszystko i – wbrew pozorom – przydaje się do wszystkiego. Pozwala nawet oszacować matematyczny wzór na miłość!

Książka dostępna od 25 marca 2020 roku.

Poradnikowe nowości i zapowiedzi – Hormony. Jak odzyskać równowagę w 14 dni?Poradnikowe nowości i zapowiedzi - kup na TaniaKsiazka.pl

W tym poradniku znajdziecie indywidualne programy, smaczne przepisy i zdrowie bez farmakologii. Cierpicie na PCOS, Hashimoto lub endometriozę? Zmagacie się z kandydozą, menopauzą czy PMS? A może macie problem z utrzymaniem wagi, wahaniami nastroju i zmęczeniem?

Musicie wiedzieć, że w waszym ciele zachodzą nieustanne zmiany, którym często towarzyszą dolegliwości i złe samopoczucie. Ogromny wpływ na funkcjonowanie organizmu i zachowanie równowagi hormonalnej ma sposób życia i odpowiednie żywienie. Tym samym dbanie o zdrowie jelit, wątroby czy trzustki rzeczywiście przekłada się na jakość życia i funkcjonowanie mózgu.

Książka dostępna od 11 marca 2020 roku.

Zrozum swoją skórę - kup na TaniaKsiazka.plPoradnikowe nowości i zapowiedzi – Zrozum swoją skórę

Myślicie, że woda pitna nada waszej skórze blasku? Im więcej produktów do pielęgnacji, tym gładsza cera? Lub, że ekologiczne i naturalne kosmetyki są skuteczniejsze? I macie poczucie, iż oczyszczanie skóry każdego ranka jest konieczne? A może uważacie, że wszelkie bakterie są waszym wrogiem? Lepiej zastanówcie się nad tymi kwestiami jeszcze raz! Oto kompleksowy przewodnik na temat pielęgnacji skóry, dzięki któremu dowiecie się, jak analizować własną cerę i odpowiednio o nią zadbać.

Autorka pomoże wam zrozumieć własną skórę i zadbać o nią w świadomy sposób. Z tym poradnikiem nauczycie się też dokonywać właściwych wyborów, zapewniając cerze odpowiednią troskę.

Książka już dostępna.