Czytelnia

Fragment: Wystrzałowa dziewiątka – Janet Evanovich

Stephanie Plum Tom 9 Wystrzałowa dziewiątka - Janet Evanovich

W ramach premiery nowego tomu przygód Stephanie Plum o tytule „Wystrzałowa dziewiątka”, publikujemy promocyjny fragment książki. Pozycja pojawiła się w sprzedaży 14 lutego 2014 nakładem Wydawnictwa Fabryka Słów.

Stephanie Plum Tom 9 Wystrzałowa dziewiątka - Janet  Evanovich Wystrzałowa dziewiątka – Janet Evanovich

Książki Janet Evanovich są jak kolejne odcinki dobrego serialu – śmieszne, szybkie i wciągające. Każda kolejna to inna historia oraz nowe przygody Stephanie Plum, dziewczyny z Jersey, która pracuje jako łowca nagród.
Stephanie Plum ma znacznie więcej szczęścia niż umiejętności, jednak zawsze wychodzi na swoje.

Trzeba odzyskać kaucję związaną z wizą. Pewien Hindus miał trzymiesięczną wizę z pozwoleniem na pracę i poręczono, iż wyjedzie, gdy skończy mu się zezwolenie na pobyt w Stanach. Jednak, jak to w życiu Stephanie – łatwo nie będzie. Jej trop prowadzi do grupy zabójców – słowo „łowczyni” nabiera nowego znaczenia. Szczególnie w Vegas, w otoczeniu tysiąca sobowtórów Elvisa, Toma Jonesa i stringów King Konga!

Pierwszym facetem, które obejrzałam sobie dokładnie na gruncie osobistym, był Joe Morelli. Morelli pozbawił mnie statusu dziewicy i pokazał ciało, będące kwintesencją męskości. Smukłe, umięśnione i podniecające. Wtedy Morelli uważał, że związek długoterminowy trwa dwadzieścia minut.

Fragment książki: