Gry inspirowane Grą o Tron to doskonałe zestawienie dla wszystkich wielbicieli rozgrywek planszowych i towarzyskich. Przy dzisiejszych propozycjach nie sposób się nudzić. Jeśli więc poszukiwaliście ciekawej alternatywy do spędzania czasu ze znajomymi czy rodziną, trafiliście idealnie. Ponieważ już niedługo na małe ekrany wejdzie ostatni sezon serialu Gra o Tron, trudno się dziwić, że właśnie gry planszowe w tym klimacie cieszą się obecnie największym zainteresowaniem. Tym samym dzisiejsze zestawienie przypadnie także do gustu każdemu, kto uwielbia fantasy i świat Westeros, stworzony przez George’a. R. R. Martina. Zainteresowani? Koniecznie sprawdźcie, co przygotowaliśmy specjalnie dla Was!

Gry inspirowane Grą o Tron

Cluedo. Gra o Tron

Cluedo. Gra o Tron - kup na TaniaKsiazka.plJedna z najpopularniejszych gier detektywistycznych wraca w edycji opartej na kultowym serialu Gra o Tron. W związku z tym Waszym zadaniem będzie rozwiązanie zagadki. Odkryjcie, kto, gdzie i jakim narzędziem dokonał zbrodni. Wcielcie się w jednego z bohaterów, rozpuszczajcie plotki, snujcie intrygi i rozwiążcie jedną z dwóch tajemnic związanych z Czerwoną Twierdzą lub Meereen. Gdy upewnicie się, co do swoich podejrzeń, udajcie się do Sali Tronowej lub do Wielkiej Piramidy, wypowiedzcie oskarżenie i wygrajcie.

Monopoly. Gra o Tron

Monopoly. Gra o Tron - sprawdź na TaniaKsiazka.plKtóż nie zna słynnej planszówki Monopoly? Każdy chociaż raz w życiu o niej słyszał! Teraz ta popularna i kultowa już gra planszowa przenosi graczy do magicznego świata Westeros. Plansza gry przedstawia serialowy świat. Na tradycyjnych polach nieruchomości znajdują się zamki i miasta takie jak Winterfell, Czarny Zamek, Quarth czy Królewska Przystań. Poza tym popularne koleje zamieniają się w domy rodów: Starków, Lanisterów, Baratharionów i Targarianów. Na kartach Valar Morghulis czy Żelażny Tron możemy spotkać cytaty z książki: „On nie był żadnym smokiem, ogień nie zabija smoka”.

Cała gra jest bardzo starannie wydana. Tym samym personalizowane pionki będą nie lada gratką dla fanów serialu, mamy tu smocze jajo, kruka, wilkora lub królewską koronę.

Gra o Tron: Żelazny Tron

Gra o Tron. Żelazny Tron - zobacz na TaniaKsiazka.plJest to gra planszowa o intrygach i zdradzie dla 3 do 5 graczy, osadzona w ekscytującym uniwersum serialu HBO. Ponadto całość oparta jest na legendarnej grze planszowej Cosmic Encounter. Tym samym każdy gracz przejmuje kontrolę nad jednym z Wielkich Rodów Westeros i rzuca najsłynniejszych członków każdego rodu do walki w epickich bitwach i zakulisowych spiskach. W związku z tym gracze muszą negocjować, blefować i grozić pozostałym, wykorzystując wszystkie dostępne środki, aby zdobyć ostateczną nagrodę – Żelazny Tron!

Ryzyko: Gra o Tron

 Ryzyko. Gra o Tron - kup na TaniaKsiazka.plRywalizujące Wielkie Rody dążą do przejęcia kontroli nad Żelaznym Tronem. W tej planszówce gracz wciela się w dowódcę armii wielkich Rodów Starków, Baratheonów, Lannisterów, Tyrellów i Martellów. Teraz możecie stanąć do walki! Pamiętajcie jednak, że tylko przemyślana strategia i umiejętności przywódcze pomogą Wam w przejęciu władzy nad Westeros!

Koniecznie dajcie znać, czy skusicie się na którąś z prezentowanych dziś gier. A może już mieliście okazję w nie zagrać? Chętnie poznamy Wasze opinie!

Natomiast wszystkich zainteresowanych sagą Pieśni Lodu i Ognia, na której podstawie powstał serial Gra o Tron zapraszamy tutaj.