Pomysł na prezent

3 książki idealne na Święta Bożego Narodzenia!

Święta coraz bliżej, już czuć narastające napięcie związane z potrzebą zakupów kulinarnych czy porządkowych. A tu jeszcze trzeba się martwić prezentami… Ech! Nic strasznego. Przecież każdy wie, że książka to genialny podarunek. Potem możesz ją pożyczyć od obdarowanego i samemu zanurzyć się w lekturze. 😀

Z okazji Gwiazdki szczególnie ciepło polecam następujące tytuły:

Świąteczna kafejka – Amanda Prowse

Świąteczna kafejkaMoi drodzy, co tu dużo mówić… Sam tytuł od razu nasuwa skojarzenie błogiej, sielankowej wizji bożonarodzeniowego zakątka. Wcale nie jest TYLKO ŚWIĄTECZNIE, gdyż książka obfituje w dość szalone zwroty akcji i ukazuje trudne tajemnice przeszłości. Niewątpliwie jednak można nasiąknąć zimowym klimatem.

Mnie najbardziej urzekła scena, w której główne bohaterki pochodzące z Australii pierwszy raz doświadczają widoku śniegu… Wspaniałe! I nie ukrywam, troszkę wzruszające. Świetna na prezent – nie tylko bliskim, ale i sobie samemu!

Sekretna zima Jaśminy – Adrianna Trzepiota

Sekretna zima JaśminyCzy na Waszych półkach gości już Zwilczona Adrianny Trzepioty? Jeśli nie, pora to nadrobić, bo kontynuacja książki to jeszcze więcej mazurskiej magii, swojskich rytuałów i kobiecych dylematów rozwiązywanych za pomocą intuicji. I to wszystko w świątecznej odsłonie… O czym jest Sekretna zima Jaśminy? Warto się przekonać!

Przyjemnie czytało się o zawieruchach śnieżnych i kłopotach z zimą, siedząc pod kocem. „Widzisz, ty się borykasz z mrozem, a ja tu sobie delektuję się powieścią!” – tak myślałam. Chyba jestem trochę wredna. 🙂 A wy?

Być jak Audrey Hepburn – Mitchell Kriegman

Być jak Audrey HepburnA kiedy już pochłoniemy stricte świąteczne powieści, pora na chwilę odetchnienia od atmosfery z radosnym „hoł, hoł, hoł” w tle. Polecam z czystym sumieniem zanurzenie się w nie do końca bajkową rzeczywistość nowojorskich elit i świat glamour. Fenomenalna opowieść o tym, jak mała czarna może zmienić życie młodej kobiety, jest doskonałą alternatywą na spokojne, zimowe wieczory. Posiedźcie sobie w spokoju, niech śnieg delikatnie kładzie się na parapecie za oknem, a na kartach książki… oj, będzie się działo. A co? Świąteczne chwile z lekturą pokażą!

Moi kochani, Święta za pasem, a za oknem śnieg szaleje… Do lektury albo zakupów, marsz!

książki na święta