Jakoś to będzie - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Książka Jakoś to będzie to głośna i spektakularna odpowiedź na zagraniczne odpowiedniki takich poradników. Mowa tu oczywiście o słynnym już, duńskim hygge, szwedzkim lagom czy japońskim ikigai. Teraz czas na przełom i gwarantujemy Wam, że polski odpowiednik wcale nie odbiega jakością od tych, o których wspomnieliśmy. Kto wie, ma może nawet więcej do zaoferowania. Bo przecież trudno jest osiągnąć szczęście, korzystając z metod narodów, które niewiele wiedzą o naszej mentalności, przeszłości i sposobie bycia.

Jakoś to będzie - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Jakoś to będzie, czyli nauka szczęścia od Polaków

Polacy potrafią być szczęśliwi na przekór modom, autorytetom czy przeciwnościom losu. Nasze fundamentalne wartości to rodzina, tradycja i pielęgnacja życia duchowego. Ale kiedy trzeba, lubimy być też zadziorni. A ułańska fantazja niejednokrotnie udowadnia, że niemożliwe jest możliwe. Kiedy nadchodzą ciężkie czasy, potrafimy je przetrwać dzięki sarkastycznemu poczuciu humoru. Ale to nie wszystko. Polacy przede wszystkim mają niezwykłą umiejętność bezgranicznej wiary w to, że każdą przeszkodę da się pokonać. Wszystko to zawdzięczamy naszej niepowtarzalnej filozofii – Jakoś to będzie.

Dzięki tej książce Czytelnik ma szansę przyjrzeć się narodowi polskiemu, a co za tym idzie, sobie samemu. Autorzy tego projektu zrobili rzecz niezwykłą. Udowodnili, że wcale nie potrzeba nam naśladowania filozofii życia od Duńczyków czy Szwedów. Bo różnimy się przecież kulturą, mamy inne temperamenty i doświadczenia. Aby być szczęśliwym, powinniśmy lepiej zrozumieć siebie, docenić fakt, iż płynie w nas słowiańska krew i być z tego dumni. To zdecydowanie lepsza droga, niż oglądanie się na zagraniczne wskazówki ludzi, którzy tak naprawdę niewiele wiedzą o nas, jako o narodzie.

Dlaczego Polacy najczęściej za ulubiony kolor wybierają niebieski lub zielony? Dlaczego mówi się, że świętujemy jak żaden inny naród w Europie? Czy to prawda, że polska Wigilia jest najzdrowsza na świecie? Co tak naprawdę wyraża najpopularniejsze, polskie słowo? I pytanie najważniejsze: czym jest szczęście po polsku? Odpowiedź na te oraz wiele innych pytań znajdziecie właśnie w tym poradniku.

Książkę Jakoś to będzie znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!