Książki biograficznePolecamyRecenzje

Janusz Wójcik – Jak goliłem frajerów – recenzja filmowa

Jak goliłem frajerówJanusz Wójcik to postać dość kontrowersyjna. Teraz, dzięki książce Jak goliłem frajerów, którą napisał przy pomocy dziennikarza sportowego, Przemysława Ofiary, macie szansę dowiedzieć się nieco więcej o jego życiu. Już sam tytuł może być pewną zapowiedzią tego, co czeka was po otworzeniu książki. Mamy jednak dla was coś ekstra, co przybliży wam ową lekturę.

Janusz Wójcik i filmowa recenzja jego książki

Na szczęście dla nieco leniwszych, istnieją ludzie, którzy decydują się na zrecenzowanie przeczytanej książki. Co więcej, mają oni również chęci, by opis takich dzieł nagrywać. Jest to bardzo pomocne, ponieważ odsłuchanie recenzji to o wiele prostsza sprawa, niż jej przeczytanie. Nie wymaga wysiłku a między czasie możecie nie odrywać się od swoich rutynowych zajęć. Jeśli więc właśnie zastanawiacie się nad kupnem książki Jak goliłem frajerów, koniecznie obejrzyjcie ten filmik! Dowiecie się z niego wielu przydatnych informacji oraz zaczerpniecie opinii, która ułatwi wam podjecie wyboru.

Janusz Wójcik do dziś wzbudza wiele skrajnych emocji. Jego cięty język i bezkompromisowość przeszły już do historii. Przekonajcie się zatem, co jeszcze czeka na was w jego najnowszej książce Jak goliłem frajerów.

Oczywiście zachęcamy was, drodzy czytelnicy, do komentowania. Jeśli zaś chcecie być na bieżąco z filmowymi recenzjami wystarczy, że zasubskrybujecie kanał Posłuchajcie. Naprawdę warto, bo jest on źródłem wielu ciekawych i niestandardowych recenzji, które przybliżają treść interesujących książek, jak i seriali czy filmów.

Książkę Jak goliłem frajerów znajdziecie tutaj.