RomanseZapowiedzi i nowości

Najnowsza powieść Jojo Moyes – Dziewczyna, którą kochałeś

Dziewczyna, którą kochałeśDzień 11 stycznia 2017 roku to wspaniała data dla fanów twórczości Jojo Moyes. Dlaczego? Otóż właśnie wtedy światło dzienne ujrzy jej najnowsza powieść pt. Dziewczyna, którą kochałeś. Zgadza się, mistrzyni poruszających opowieści znów powraca. I po raz kolejny ma zamiar podbić bestsellerowe listy na całym świecie.

Najnowsza książka Jojo Moyes

Dziewczyna, którą kochałeś opowiada o Liv, która obecnie znajduje się w nienajlepszej sytuacji. Jej życiowe plany legły w gruzach, a mężczyzna, którego kochała ponad wszystko, odszedł. Została sama z długami i dobijającym się komornikiem. Codzienność okazuje się tak przytłaczająca, że jedynym ukojeniem jest wino i ciepła pościel, spod której najchętniej nie ruszałaby się wcale. Jednak w domu kobiety jest coś jeszcze. Portret zaręczynowy, przedstawiający dziewczynę pełną życia, uśmiechniętą i szczęśliwą. Kiedy okazuje się, że ktoś chce odebrać go Liv, coś w niej pęka. Postanawia zawalczyć o przedmiot i przede wszystkim, o siebie. Ma też nadzieję, że gdzieś po drodze uda się jej odzyskać miłość. Bohaterka uznaje, że dość już smutku, który gościł w jej życiu wystarczająco długo. Chce znów się śmiać i poczuć się jak kiedyś. W końcu, podobno można łamać zasady, jeśli się naprawdę kocha… Czy Liv uda się ocalić najcenniejszą rzecz, jaką posiada? Czy uda się jej przywrócić dawną radość z życia?

Jojo Moyes podbija światowy rynek wydawniczy. Jej trzy książki znalazły się równocześnie na liście bestsellerów „New York Timesa”. Tytuły Zanim się pojawiłeś, Kiedy odszedłeś oraz Razem będzie lepiej to najbardziej rozpoznawalne powieści ostatniego roku. Zostały przetłumaczone aż na 35 języków i sprzedały się w 9 milionowym nakładzie.

Najnowszą powieść pt. Dziewczyna, którą kochałeś znajdziecie tutaj. Przypominamy, że dostępna będzie w sprzedaży od 11 stycznia 2017 roku. Nie przegapcie!