Kobieta w oknie - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Książka pt. Kobieta w oknie to pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika thrillerów. Jeśli poszukujecie powieści, która wciągnie Was do reszty, trafiliście idealnie. Autor, A. J. Finn doskonale buduje napięcie i w odpowiednim tempie dawkuje poszczególne informacje. Dzięki temu aż do ostatniej chwili Czytelnicy nie mają pojęcia, jak zakończy się historia i co jeszcze ich zaskoczy. A gwarantujemy, że zaskakujących zwrotów akcji i mrożących krew w żyłach scen jest tu mnóstwo. Każdy, nawet najbardziej wybredny miłośnik gatunku znajdzie w tej książce coś dla siebie. Koniecznie przekonajcie się o tym sami! Powieść na polskim rynku pojawi się w sprzedaży już 31 stycznia 2018 roku.

Kobieta w oknie – czy zawsze można wierzyć własnym oczom?

Główną bohaterką powieści jest Anna Fox, która straciła w życiu wszystko, co najcenniejsze: szczęśliwą rodzinę, zdrowie i pracę. Minęły już długie miesiące, odkąd Fox postawiła ostatni raz stopę poza progiem domu. Jej dni upływają pod znakiem serfowania w Internecie lub bezsensownego wpatrywania się w telewizor. Kiedy jednak naprawdę się nudzi, szpieguje sąsiadów za pomocą aparatu fotograficznego. A ponieważ jest zupełnie pozbawiona własnego życia, coraz bardziej zaczyna przeżywać cudze.

Największe zainteresowanie kobiety budzi rodzina Russellów. Jest to nowa rodzina w okolicy. No i jak nikt inny, przypominają Annie o tym, co jeszcze niedawno również posiadała. Pewnej nocy jednak kobieta zauważa coś, czego nigdy nie powinna zobaczyć. Jej zburzone życie rozpada się po raz drugi, a na jaw wychodzą szokujące fakty i sekrety.

W takiej sytuacji bardzo trudno rozróżnić, co jest prawdą, a co iluzją. Jak określić, kto jest w niebezpieczeństwie, a kto panuje nad sytuacją?

Przypominamy, że książka pt. Kobieta w oknie dostępna będzie od 31 stycznia bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy tę powieść wszystkim miłośnikom thrillerów, które wciągają do reszty i aż do ostatniej strony trzymają w napięciu. A. J. Finn stworzył mroczną historię pełną niepewności, niedomówień i sekretów. A odkrywanie kolejnych rozdziałów jest czystą przyjemnością.