Kolacja dla wrony - kup na TaniaKsiazka.pl

Uczta dla wrony - kup na TaniaKsiazka.plKolacja dla wrony to książka, która światło dzienne ujrzy już 23 maja 2017 roku. Jej autorem jest nie kto inny jak znany i ceniony przez czytelników w naszym kraju, Jonathan Carroll.

Miłośnicy pisarza w Polsce mają niemały powód do zadowolenia. Będą bowiem jednymi z pierwszych odbiorców, do których trafi wspomniana publikacja. Dodatkowo, już w tym miesiącu będziecie mieli możliwość spotkać się z Carrollem oko w oko. Zgadza się! Autor rusza w trasę promocyjną po naszym kraju. Takiego wydarzenia nie możecie przegapić!

Kolacja dla wrony – daty spotkań z pisarzem

Warto na początku wspomnieć, że najnowsza książka Jonathana to zbiór krótkich esejów. W całości tworzą niezwykle barwną i malowniczą mapę po świecie wyobraźni pisarza. Wszystko za sprawą faktu, iż w ich skład wchodzą zarówno wątki autobiograficzne, jak i spostrzeżenia na temat związków międzyludzkich.

Czytelnicy, ponadto będą mieli okazję zaznajomić się z gorącymi wydarzeniami dnia codziennego, uchwyconymi w nietuzinkowy sposób. Ten, kto miał już okazję zapoznać się z twórczością Jonathana Carrolla, wie, że bez względu na to, czy autor opowiada o miłości, jedzeniu czy psach zawsze odsłania przez to kawałek siebie. Uczy odbiorcy czegoś jeszcze. Zawsze trzeba być otwartym na magiczne chwile, które codziennie przynosi nam życie.

Poniżej przedstawiamy Wam harmonogram spotkań z autorem. Najbardziej zainteresować Was może fakt, iż w tych dniach będzie możliwość zakupu książki przed jej premierą. W przypadku, gdy nie będziecie mieli szansy pojawić się w którymkolwiek z wymienionych miejsc, nic straconego! Książkę pt. Kolacja dla wrony znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Oto dni, w których będziecie mogli spotkać się z pisarzem:

17 maja – Szczecin – godz. 18:00 – Empik Kaskada,
18 maja – Poznań – godz. 19:00 – Empik Stary Browar,
20 maja – Warszawa – godz. 16:00 – Warszawskie Targi Książki,
21 maja – Wrocław – godz. 19:00 – Biblioteka Grafit,
22 maja – Brzeg – godz. 17:00 – Hotel Best Western Plus,
22 maja – Oława – godz. 19:00 – Biblioteka Koronka.

Wybieracie się?