Kolejny członek obsady Bastionu

Kolejny członek obsady Bastionu to doskonała wiadomość dla wszystkich, którzy z wielką niecierpliwością czekają na ekranizację kolejnej powieści Stephena Kinga. Poza tym powody do zadowolenia mają także miłośnicy produkcji z gatunku postapokaliptycznycznego, grozy czy horroru. Warto tutaj bowiem wspomnieć, że Bastion to jedna z najpopularniejszych i najgłośniejszych powieści Kinga, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem czytelników na całym świecie. Obecnie mistrz grozy i jego twórczość są na fali, a serialowi i filmowi producenci niemal na potęgę wykupują prawa do ekranizacji kolejnych powieści pisarza. I trudno się temu dziwić, wszak tak znane nazwisko przyciąga, a zapotrzebowanie na kino grozy jest wciąż ogromne. Emocje wzbudzają także nowe wzmianki o kolejnych faktach, dotyczących najnowszy produkcji. Tym samym z przyjemnością zdradzimy wam, kim jest kolejny członek obsady Bastionu.

Kolejny członek obsady Bastionu

Kolejny członek obsady Bastionu i kilka słów o produkcji oraz fabule

Okazuje się, że do obsady dołączył Greg Kinnear, znany widzom m.in. z produkcji pt. Jednakowo inni. Kogo zagra? Otóż wcieli się on w postać owdowiałego profesora Glena Batemana. Mężczyznę, którego intrygują wizje Matki Abagail. Produkcja powstaje dla platformy CBS All Access, a jej współtwórcą jest Josh Boone.

O czym opowiada sama historia? Jak już wspomnieliśmy, akcja powieści toczy się w rzeczywistości tuż po apokalipsie. Z tajnego laboratorium wojskowego wydostaje się wirus choroby, która do złudzenia przypomina grypę. Zabił on jednak niemal całą populację ludzką. Ci, którzy ocaleli, podejmują nierówną walkę o dalsze losy świata. Na czele ocalałych staje 108-letnia Matka Abagail (Whoopi Goldberg), która jednocześnie przyjmuje rolę duchowej przywódczyni grupy. Natomiast ucieleśnieniem całego zła okaże się Randall Flagg (Alexander Skarsgård).

Tutaj pisaliśmy więcej o aktorach, którzy pojawią się w produkcji. Jeśli zatem chcecie dowiedzieć się, kto wcieli się w pozostałe role, koniecznie tam zajrzyjcie.

Natomiast tutaj znajdziecie książkę, na której podstawie powstał serial. Koniecznie dajcie nam znać, czy znacie tę historię. My gorąco polecamy! Wspomnijcie także, czy będziecie oglądać serial.