Obsada Bastionu Kinga

Obsada Bastionu Kinga jest już znana i z pewnością ten fakt ucieszy wszystkich miłośników twórczości autora. Przede wszystkim jednak powody do zadowolenia mają wielbiciele ekranizacji prozy mistrza grozy, Stephena Kinga. W dzisiejszych czasach bowiem coraz trudniej o dobry horror w kinie czy na popularnych platformach, oferujących seriale. Jak się okazuje, na tego typu produkcje wciąż rośnie zapotrzebowanie. W związku z tym projekty oparte na sprawdzonych i popularnych historiach Kinga raz za razem odnoszą kolejne, głośne sukcesy. Tym razem poznaliśmy już obsadę serialu pt. The Stand, który opiera się na książce. Jesteście ciekawi, kogo widzowie będą mogli zobaczyć na małych ekranach? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Obsada Bastionu Kinga

Obsada Bastionu Kinga – kto wcieli się w główną rolę?

I tak oto wiemy, że w rolę Randalla Flagga, personifikację zła, wcieli się Alexander Skarsgård. Widzowie kojarzą go zapewne z takich produkcji jak Tarzan: Legenda, Dawca pamięci czy W domu innego. Ponadto obok niego wystąpi także Jovan Adepo, znany z Operacja Overlord. Wcieli się on w rolę Larry’ego Underwooda. Na ekranie pojawią się również Owen Teague jako Harold Lauder, Brad William Henke jako Tom Cullen oraz Daniel Sunjata jako Cobb. Poza tym warto tutaj przypomnieć, że reżyserem serialu jest Josh Boone, a sam Stephen King przygotował scenariusz finałowego odcinka z zupełnie nowym zakończeniem. Premiera serialu przewidywana jest na rok 2020. Produkcja będzie dostępna na platformie CBS All Access.

O czym zaś opowiada sama historia? Zaczyna się niewinnie, od zwykłego przeziębienia. Ot, ktoś kichnął, ktoś się zaraził, ktoś w końcu umarł. I oto niepostrzeżenie straszliwa epidemia rozlewa się na cały amerykański kontynent. Nieliczni, którzy przeżyli biologiczną zagładę, zaczynają śnić. W wizjach tych pojawiają się wysłannicy zarówno dobra, jak i zła. W związku z tym każdy musi dokonać własnego wyboru, podążyć własną drogą. Poza tym każdy musi opowiedzieć się po jednej bądź po drugiej stronie. Z tego powodu w Ameryce powstają dwa zwalczające się obozy: wzorowana na demokracji społeczność w Kolorado oraz brutalna dyktatura w Las Vegas. W tym drugim obozie rządzą psychopaci i zbrodniarze. Epidemia obudziła w nich wszystko, co najgorsze.

Obsada Bastionu Kinga jest już znana, natomiast jeśli do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z książką, odsyłamy tutaj.