Konkursy książkowePolecamy

Konkursy dla Czytelników: kolejny etap czytelniczych igrzysk: #czytamjesienią

Konkursy dla czytelników

Igrzyska CzytelniczeCzytanie jesienią jest wyjątkowo przyjemne. Możemy zaszyć się w ulubionym fotelu, z herbatą i deszczem za oknem. Jest nam milusio, cieplusio i możemy udać się w naszą ulubioną podróż – do świata książek. A gdyby tak połączyć przyjemne z nagrodzonym? 🙂 Konkursy dla Czytelników to świetna ku temu sposobność. Rusza kolejny etap czytelniczych igrzysk, w którym aż 20 osób może wygrać atrakcyjne nagrody. Łącznie przez cały rok trwania igrzysk przewidziano ponad 100 nagród. A więc do dzieła, sprawdźcie szczegóły, weźcie udział w konkursie i czytajcie, czytajcie, czytajcie.  🙂 Termin jesiennego etapu: od 1 października do 31 grudnia.

Konkursy dla Czytelników – kolejny etap igrzysk

Czytelnicze Igrzyska organizowane przez księgarnię TaniaKsiazka.pl trwają cały rok, a ich celem jest propagowanie pozytywnej idei czytania i rozwijanie czytelnictwa w Polsce. Żeby wziąć udział w konkursie, wystarczy na swoim profilu facebookowym lub pod wydarzeniem konkursowym lub na profilu TaniaKsiazka.pl lub na profilu instagramowym zamieścić zdjęcie lub komentarz, w którym będzie informacja o książce, którą aktualnie przeczytaliście i jej numerze w czytelniczej kolejce oraz liczbą książek, którą planujecie przeczytać do końca roku. Nie zapomnijcie dodać dwóch “hashtagów”: #CzytelniczeIgrzyska2017 i #czytamjesienią.

Konkursy dla Czytelników – atrakcyjne nagrody

Czytam jesienią Na każdy etap przewidziano aż 20 nagród, a pula wszystkich nagród przekroczy 100. W konkursie można wygrać: bony prezentowe o wartości 50 zł, które można wykorzystać w księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl, książki, rabaty na zakupy w księgarni, TanioKsiążkowe kubki i torby z fajnymi grafikami. Także nagród jest sporo i naprawdę warto o nie powalczyć, a że wszyscy czytamy, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby się tym pochwalić, przy okazji polecając ciekawe tytuły innym.

Już prawie 3000 zgłoszeń!

Jesienny etap Czytelniczych Igrzysk skończy się 31 grudnia i będzie to przedostatni etap konkursu. Na czytelników czeka jeszcze tzw. etap końcowy. Do tej pory zakończyły się już trzy etapy konkursowe: #czytamzimą od 3.01.2017 do 31.03.2017, #czytamwiosną od 1.04.2017 do 30.06.2017 i #czytamlatem, który miał miejsce w okresie od 1.07.2017 do 30.09.2017. Do tej pory do konkursu nadesłano prawie 3000 zgłoszeń, a więc jest moc!

Czytajcie, chwalcie się tym i wygrywajcie nagrody! Link do wydarzenia znajdziecie: TUTAJ

Czytam jesienią