Marlene – taki tytuł nosi kontynuacja książki Miłość w czasach zagłady. Autorką obu powieści jest oczywiście Hanni Münzer. Czytelnicy będą mieli okazję poznać dalsze losy bohaterów, których spotkali już w pierwszej książce stworzonej przez pisarkę. Warto wspomnieć, że najnowszą historię Münzer zagraniczne media już okrzyknęły wielkim manifestem na rzecz pokoju, który przepełniony jest pasją.

Kontynuacja książki Miłość w czasach zagłady – co tym razem spotka bohaterów?

Jest lipiec 1944 roku, czytelnik przenosi się do Monachium. Tam spotyka się z główną bohaterką, Marlene Kalten. Kobieta stoi w milczeniu przed zbombardowaną kamienicą przy Prinzregentenplatz, w której mieszkała jej przyjaciółka – Deborah Berchinger. Kalten podejrzewa, że i ona i jej mały braciszek Wolfgang nie żyją. Ale te przerażające wydarzenia nie są w stanie zatrzymać Marlene ani złamać jej żelaznej woli.

Bohaterka już wkrótce rzuca się w wir walki i staje się jedną z najbardziej poszukiwanych kobiet w Rzeszy. W tym czasie poznaje mnóstwo wyjątkowych osób i nawiązuje szczere przyjaźnie. A w końcu na drodze dziewczyny staje miłość jej życia – mężczyzna, który w obronie dzieci gotów jest poświęcić własne życie. Jak się jednak okazuje, los bywa okrutny.

Marlene staje przed najtrudniejszym wyborem w życiu. Ma szansę zmienić bieg wydarzeń i zapobiec wojnie, ratując tym samym życie milionów ludzi. Jednak ceną za to będzie śmierć mężczyzny, którego kocha.

Książkę Marlene znajdziecie tutaj. Polecamy ją gorąco wszystkim miłośnikom nieco mrocznych historii połączonych z powieściami historycznymi. Gwarantujemy wartką i dynamiczną akcję, połączoną z szeroką gamą najbardziej skrajnych emocji.