Ależ czekałam na drugi tom tej historii! Korona Diabła zostawiła mnie z poczuciem, że już teraz, od razu muszę wiedzieć, co będzie dalej! I doczekałam się. Korona Diabła. Tom 2 już za mną! Nie zawiodłam się!

2 tom Koroy Diabła >>

Instagram @ruda_czyta

Strzeżcie się, bo Aleksei Popov powrócił i tym razem naprawdę ma o co walczyć.

Korona Diabła 2

Aleksi Popov ma plan i zrobi wszystko aby go wykonać. Rosja znów będzie jego! Odzyska koronę i znów stanie się królem. Najpierw jednak musi pokonać wrogów lub pozbyć się ich raz na zawsze. Ale wie też że przed nim najcięższa z walk – musi odzywać Ellę – kobietę, która zmiękczyła jego serce.

Jego wrogowie wiszą że Aleksi bardzo się zmienił. Postanowił dobrem wynagrodzić całe zło jakiego do tej pory dokonał. To jego broń, która ma ogromną siłę rażenia!

Jeśli lubicie mafijne romanse, to tej książki nie możecie przegapić! Nie ma tu ani chwili na nudę. A książka ma wszystko aby uznać ją za świetną – romans i namiętność, a do tego walkę o miłość, pozycję i w końcu o życie!
Aleksi stoczy wiele walk, posypie się wiele głów, a jego nienawiść do niektórych ludzi zadecyduje o ich długiej i bolesnej śmierci.
Budowanie nowego imperium ma swoją cenę…

Miłość, przyjaźń i lojalność – czy uda im się wygrać? Sprawdźcie!

Idealna historia dla fanek mrocznych romansów!

Muszę przyznać, że żałuję że to już koniec historii. Wciągnęłam się w ten mafijny świat, w te porachunki, wojny i walkę o władzę, która tak idealnie przepleciona została miłością! Dla mnie to połączenie idealne i ta sera z pewnością trafi na półkę ulubieńców!

Korona Diabła. Tom 2 – dostępna tutaj >>

Ocena Rudej
 • 8/10
  Jak mocno książka mnie wciągnęła? - 8/10
 • 8/10
  Jak oceniam styl pisania, język i warsztat autora? - 8/10
 • 5/10
  Czy warto przeczytać tę książkę ponownie? - 5/10
 • 7/10
  Czy bohaterowie wzbudzili sympatię? - 7/10
7/10