Ostatnia godzina - kup na TaniaKsiazka.pl

Książka Bestselerek to nie lada gratka dla wszystkich fanów popularnych Youtuberek, Anny Bartłomiejczyk oraz Marty Gajewskiej. Dziewczyny w sieci funkcjonują pod pseudonimem Bestselerki i wokół siebie gromadzą wielu miłośników literatury. Recenzują, dyskutują i szerzą miłość do książek wśród naszych rodaków. Jak się okazuje, teraz do listy osiągnięć dziewczyny mogą dopisać własną powieść. Książka nosi tytuł Ostatnia godzina i w sprzedaży będzie dostępna już od 12 marca 2020 roku. Jesteście ciekawi, czego możecie się po niej spodziewać? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Ostatnia godzina - kup na TaniaKsiazka.pl

Książka Bestselerek – kilka słów o fabule powieści

Wszystkie znaki, które widoczne są ostatnio na ziemi, świadczą o nadchodzącej apokalipsie. Wezuwiusz sygnalizuje gotowość do potężnej erupcji, a w Australii zaczynają się niespodziewane i niezwykle niebezpieczne zmiany klimatu. Podczas niepokojącej burzy nad Amsterdamem, spotykają się Mercy i Alex. Mercy, mająca wszystko pod kontrolą, pełna wrażliwości i ideałów lekarka. Alex, który ciągle trzyma przy sobie poplątaną przeszłość, starając się jednocześnie kierować w życiu pragmatyką.

Wkrótce okazuje się, że ich spotkanie, wcale nie było przypadkiem, lecz planem czegoś zdecydowanie potężniejszego od nich. Czegoś, czego żadne z nich do końca nie pojmuje. Ponieważ oboje są świadkami tego, że nadciąga coś, czego nie da się uniknąć. Tym samym świat zostaje wystawiony na próbę. Mercy i Alex widzą, że już nigdy nie będzie taki, jakim znali go do tej pory. Nie wiedzą nawet, czy na pewno przetrwa to, co go czeka.

Czytelnicy otrzymują opowieść o dwójce ludzi, którzy muszą postawić na szali swoje własne dusze i wybrać pomiędzy wiecznym potępieniem a zbawieniem, które ich ocali. Poza tym bohaterowie muszą porzucić znane im dotychczas życia i wziąć sprawy w swoje ręce. Sprawy niemałej wagi, ponieważ losy całego świata są uzależnione od nich. Fakt, iż mogą wyjść z tego zwycięsko, wydaje się praktycznie niemożliwy.

Przypominamy, że książka Bestselerek będzie dostępna w sprzedaży od 12 marca bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Natomiast tutaj znajdziecie kanał dziewczyn na YouTube. Dajcie znać, czy sięgniecie po tę historię!