Szósty tom Fallen Crest - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Szósty tom Fallen Crest już wkrótce pojawi się w sprzedaży na polskim rynku. Książka pt. Dom będzie dostępna od 11 marca 2020 roku i zadowoli wszystkie fanki twórczości Tijan Meyer. Tym samym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze ze wspomnianym cyklem, to doskonała okazja, by nadrobić zaległości. Warto tutaj również wspomnieć, że książki pisarki cieszą się ogromnym zainteresowaniem czytelniczek na całym świecie. Dzięki temu seria w błyskawicznym tempie stała się międzynarodowym hitem. Jej powieści przypadną do gustu każdej miłośniczce romansów współczesnych. Jesteście ciekawe, czego możecie się spodziewać? Koniecznie to sprawdźcie, czytając dalej!

Szósty tom Fallen Crest - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Szósty tom Fallen Crest – kilka słów o powieści pt. Dom

Sam i Mason w końcu mają dla siebie więcej czasu. W związku z tym chcą wykorzystać wakacyjną przerwę, aby odpocząć po przejściach na uniwersytecie. Ponieważ ostatni rok był dla nich pasmem nieustannych zmagań. Szybko jednak okazuje się, że nie będzie im dane ani odpocząć, ani cieszyć się swoją miłością. Aby zaliczyć semestr, Mason musi odbyć praktykę w firmie ojca. Natomiast Sam przeżywa ciężkie chwile w Fallen Crest. Miasteczko nie jest już takie samo jak przed laty. Na dodatek w Fallen Crest pojawia się największy wróg Samanthy – jej biologiczna matka.

W najnowszej powieści Tijan Meyer jak zawsze nie zabraknie silnych emocji, gorących namiętności i wartkiej akcji. Po raz kolejny czytelniczki znajdą tu wszystko to, za co pokochały jej twórczość. Doskonale skonstruowane postacie, które albo się kocha, albo nienawidzi i fabułę, która wciąga i intryguje już od samego początku. Tu nie ma czasu na nudę! Zawsze coś się dzieje, każdy gest i słowo mają tu znaczenie.

Przypominamy, że szósty tom Fallen Crest pt. Dom będzie dostępny w sprzedaży na polskim rynku już od 11 marca bieżącego roku. Prezentowaną dziś pozycję znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom romansów współczesnych.

Natomiast tutaj znajdziecie pozostałe tomy z serii. Dajcie znać, czy czytałyście powieści tej autorki!