PolecamyPoradniki

Książka dla ciebie – niezwykły poradnik od Ewy Mukoid!

Książka dla ciebie - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Książka dla ciebie to tytuł dość sugestywny, trzeba to przyznać, ale zarazem niewiele mówiący o samej treści. Każdy z nas jest przecież inny, każdy po literaturze oczekuje czegoś zupełnie innego. Jedni wolą fantasy, inni książki historyczne. Ewa Mukoid jednak nie bez przyczyny wydaje taką intrygującą publikację. Okazuje się, że bez względu na upodobania, wiek czy miejsce pochodzenia każdy człowiek jest w stanie odnaleźć w niej coś specjalnie dla siebie. Bo łączy nas niezwykły dar przynależności do ludzkiej rasy. A to już bardzo dużo, jeżeli mowa o wspólnym mianowniku.

Książka dla ciebie – przekonaj się, że to właśnie dla ciebie jest ta lektura

Jako wyjaśnienie głównego zamysłu, najlepiej posłużą tu słowa samej autorki, która tak oto wyjaśnia swój nietypowy pomysł:

No właśnie, już w samym tytule tkwi sedno całej sprawy. Że to nie jest książka dla każdego, ale właśnie konkretnie dla ciebie. Nie dla wszystkich, nie dla każdego taka sama, tylko taka książka, którą współtworzysz ty. Ja proponuję w niej coś w sposób maksymalnie nieinwazyjny i maksymalnie otwarty, żeby to dopasować ją do ciebie i twoich możliwości. Żebyś, po pierwsze znalazł/ła siebie, bo to jest najważniejsze, takie starożytne – poznaj samego siebie, a później dopiero zastanowiłbyś/łabyś się „gdzie jesteś?”, bo jesteś w jakimś konkretnym miejscu. To też wpływa na to kim jesteś i dopiero wtedy można pomyśleć, „gdzie chcesz być”, „co chcesz ze sobą zrobić?” – gdzie chcesz siebie przenieść? I teraz rzecz dla niektórych najtrudniejsza – Jak to zrobić i od czego zacząć?

Należy tutaj wspomnieć, że książka nie zawiera wyświechtanych frazesów i zwodzących truizmów. Nie otrzymacie też w niej uniwersalnych odpowiedzi na pytania stawiane przez autorkę oraz te najważniejsze, stawiane przez Was samych. Jest jednak doskonałym drogowskazem, wskazówką, która pomoże wam dotrzeć tam, gdzie chcecie. Dzięki tej książce zyskacie świadomość tego, czego pragniecie naprawdę. I nauczycie się czerpać siłę do realizacji celów postawionych przed sobą. A wszystko to za sprawą niezwykle przemyślanej książki, którą będziecie współtworzyć wraz z autorką.

Książkę dla ciebie znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!