From Crook to Cook - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Książka kucharska Snoop Dogga, From Crook to Cook - już wkrótce!Książka kucharska Snoop Dogga? Zaraz, zaraz… czy to przypadkiem nie jeden z najpopularniejszych raperów na świecie? Zgadza się, to właśnie on. Jednak w niczym to nie przeszkadza, by wypuścił na rynek własny tytuł. Choć fakt, że jest to książka kucharska, może nieco dziwić. Wyobrażacie sobie Snoop Dogga w kuchni? Nam też ta wizja przychodzi z trudem. A jednak! Okazuje się, że raper ma sporo do powiedzenia na ten temat i właśnie postanowił podzielić się przepisami ze swoimi fanami na całym świecie. I nikt nie ma wątpliwości, że ta pozycja będzie cieszyć się ogromnym zainteresowaniem. Bo któż nie chciałby wiedzieć, co na śniadanie czy obiad pichci sobie jeden z najbardziej rozpoznawalnych raperów o międzynarodowej sławie?

Książka kucharska Snoop Dogga – czego się spodziewać?

Przede wszystkim czytelnicy znajdą w niej aż 50 autorskich przepisów na smaczne dania. Światowa premiera From Crook to Cook. Platinum Recipes from Tha Boss Dogg’s Kitchen przewidywana jest na 23 października 2018 roku. Kiedy jednak pojawi się w Polsce, tego nie wiemy. Jak już wspomnieliśmy, odbiorcy znajdą w jej wnętrzu aż 50 przepisów skomponowanych przez samego autora. Będą tu również różne instrukcje dotyczące gotowania, np. na przyrządzenie homara, kurczaka czy nawet ginu z sokiem. Warto tutaj również wspomnieć, że to nie pierwszy raz, kiedy Snoop interesuje się taką tematyką. Niegdyś spełniał się w roli współprowadzącego program Martha and Snoop’s Potluck Dinner Party.

Jako muzyk i raper Snoop Dogg może czuć się spełniony, wydał bowiem aż 15 albumów studyjnych, z czego ostatni ujrzał światło dzienne całkiem niedawno, bo w 2017 roku. Dlaczego miałby nie spróbować swoich sił w innych dziedzinach? Warto dodać, że zainwestował w rozwijającą się działalność, związaną z konopiami indyjskimi. W 2015 roku stworzył natomiast linię produktów z konopi i założył własną firmę Merry Jane. Jej misją jest koncentrowanie się na najświeższych wiadomościach na temat marihuany.

Myślicie, że książka kucharska Snoop Dogga będzie zawierać przepisy z udziałem tej rośliny?