Zamek z alabastru - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Trzecia część serii Royal to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośniczek literatury młodzieżowej, skierowanej do dziewczyn. Powieści spod pióra Valentiny Fast cieszą się ogromną popularnością wśród Czytelniczek na całym świecie, a wspomniana seria została przetłumaczona na wiele języków. Zachwycają się nią nie tylko Czytelniczki, ale również krytycy. Najnowsza część cyklu nosić będzie tytuł Zamek z alabastru i na polskim rynku pojawi się już 11 września 2018 roku. Jeśli zatem do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z twórczością tej autorki, koniecznie nadróbcie zaległości! Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Trzecia część serii Royal – wraca ulubiona bohaterka

Najnowsza powieść to kontynuacja przygód Tatiany, która została zgłoszona do eliminacji wyboru żony dla księcia. Wraz z nią pozostało już tylko 11 uczestniczek. Jednak głównej bohaterce wcale nie zależy na odkryciu tożsamości kandydata i zdobyciu korony. Dziewczyna skupia się na coraz głębszym uczuciu, którym darzy jednego z młodzieńców. Zniechęcający jest również fakt, że pozostałe uczestniczki wykazują brak skrupułów i niezdrowy egoizm, w dążeniu do celu. Szybko też okaże się, że noc deszczu meteorytów pozostanie nie bez znaczenia…

Akcja powieści dzieje się oczywiście w znanym już czytelniczkom królestwie Viterry. Ale historia prezentowana przez autorkę to nie tylko rywalizacja dziewcząt o wymarzonego księcia. Główna bohaterka została wplątana w perypetie, które szybko okazują się grą pozorów i tajemnic, ciągnących za sobą kolejne niewiadome. Prezentowana dziś książka, jak na trzecią część przystało, zdradzi odbiorczyniom nieco sekretów i zaspokoi ich ciekawość.

Przypominamy, że trzecia część serii Royal będzie dostępna w sprzedaży od 11września bieżącego roku. Powieść pt. Zamek z alabastru znajdziecie tutaj. Valentina Fast po raz kolejny udowadnia, że jej międzynarodowy sukces to nie kwestia przypadku. Książki autorki cieszą się ogromną popularnością na całym świecie i w błyskawicznym tempie zyskują status bestsellerów. Nie ma się co dziwić! Po powieści tej autorki powinny sięgnąć wszystkie miłośniczki literatury młodzieżowej, skierowanej do dziewczyn. Gwarantujemy mnóstwo godzin wspaniałej rozrywki!