Książki dla mężczyzn - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Książki dla mężczyzn to ciekawa propozycja dla wszystkich panów, którzy szukają typowo męskiej literatury. Krew, pot i mrożące krew w żyłach historie? Proszę bardzo! Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Żadnej ściemy, tylko inspirujące propozycje, które napisało samo życie. Dziś przygotowaliśmy zestawienie kilku pozycji, zaliczanych przede wszystkim do literatury faktu. Ponieważ nie od dziś wiadomo, że to właśnie samo życie potrafi stworzyć najlepsze scenariusze. I właśnie kilka z nich stało się podstawą do stworzenia literackich bestsellerów. Zaciekawieni? Koniecznie sprawdźcie, co takiego przygotowaliśmy!

Strażacy - kup na TaniaKsiazka.plKsiążki dla mężczyzn – Strażacy

Książka to zbiór reportaży o akcjach strażaków. Tym samym przedstawione są one bez wymyślonych historii. Dzięki tej pozycji można poznać, jak wygląda prawdziwe życie strażaków. Co to znaczy jechać na tak zwaną akcję i przekonać się, czy strażak to tylko zawód jak każdy inny, czy jednak dużo więcej. Na strażaków zawsze można liczyć, są gotowi w każdej chwili nieść pomoc potrzebującym. Prezentowana lektura ukazuje życie ludzi, bez których w sytuacji zagrożenia nikt sobie nie poradzi. Pokazuje też czytelnikom, jak trudny i wymagający jest zawód strażaka.

Książki dla mężczyzn – Miłośnicy czterech kółekMiłośnicy 4 kółek - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

To świetna propozycja dla wszystkich fanów czterech kółek. Jeśli motoryzacja to twoje hobby albo właśnie rozglądasz się za nowym autem, koniecznie sprawdź tę pozycję! Dzięki niej dowiesz się jak kupić używany samochód i nie dać się oszukać. Odkryjesz sposoby dbania o auto tak, by służyło przez lata. Autor zdradza również tajniki zaoszczędzania pieniędzy na częściach zamiennych i naprawach. A ponadto nauczycie się, na co zwracać uwagę podczas jazdy i dowiecie się, co psuje się najczęściej. A to tylko kilka z wielu korzyści, jakie płyną z zapoznania się z tą pozycją!

Jurgen Klopp. Robimy hałas - kup na TaniaKsiazka.plKsiążki dla mężczyzn – Jurgen Klopp. Robimy hałas

Wciągająca biografia, która spodoba się nie tylko kibicom i fanom piłki nożnej. Każdy, kto chciałby przeczytać przede wszystkim o niebanalnej i ciekawej postaci z pewnością znajdzie tutaj coś dla siebie. Jego ogrom pracy i zaangażowania dał początek nowej piłce nożnej i pokazał, jak upór i stanowczość mogą przynieść oczekiwane rezultaty.

Książki dla mężczyzn – Grosicki. Chłopak, który zmierzył się z życiemGrosicki. Chłopak który zmierzył się z życiem - kup na TaniaKsiazka.pl

To historia sukcesu, który przyszedł za wcześnie, i upadku, z którego warto było się podnieść. Opowieść o walce z własnymi słabościami, w której miłość do piłki i do rodziny odegrały decydującą rolę. Wreszcie to historia, która pokazuje, że nikt nie jest doskonały, ale każdy, jeśli tylko naprawdę zechce, może odmienić swoje życie.

Książki dla mężczyzn – Mindhunter. Podróż w ciemność

Mindhunter. Podróż w ciemność - kup na TaniaKsiazka.pl!Czytelnik może dowiedzieć się całkiem sporo przede wszystkim o samej istocie zawodu profilera. O tym, jak bardzo poszczególne sprawy odbijają się na psychice największych profesjonalistów. Oni jednak potrafią sobie z tym radzić, wychodzić obronną ręką z każdej opresji i jednocześnie przyczyniać się do schwytania sprawców najbardziej okrutnych mordów. Na początku można zapoznać się z samym zawodem, potem dowiedzieć się czegoś więcej o systemie karnym obowiązującym w Stanach Zjednoczonych. Ponadto poznacie porady, które ułatwią ochronę waszych dzieci przed czającymi się zagrożeniami.

Książki dla mężczyzn – Topr. Żeby inni mogli przeżyć

Jak to jest ryzykować swoim życiem, żeby ratować życie innych? Ile wyrzeczeń wymaga realizacja takiej pasji, misji? Najtrudniejsze chwile. I te najlepsze, które dają satysfakcję, wynagradzają wysiłek. Autorka z niezwykłym wyczuciem portretuje zarówno ludzi, jak i tę niezwykłą organizację. Organizację, której celem jest niesienie pomocy „żeby inni mogli przeżyć” pomimo warunków i okoliczności. To także porywająca opowieść o górach, o miłości, honorze i determinacji.