Na krańce świata - kup na TaniaKsiazka.pl

Na krańce świata to pozycja, która przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom podróży. Nie jest to jednak typowy poradnik podróżniczy. To doskonałe połączenie wędrówek po świecie z pasjonującą historią odwiedzanych krajów. Niezwykłe opowieści o życiu i ludziach, których łączy znacznie więcej, niż moglibyśmy się spodziewać. Norman Davies opowiada w sposób niezwykle fascynujący i pełen pasji. Udowadnia, że historia ludzi to coś, czego nie powinniśmy bagatelizować. Bo to właśnie ona tworzy świat wokół nas. Jeśli wydaje się Wam, że aby poznać kulturę danego kraju, wystarczy udać się na kilkudniowy wypoczynek do ekskluzywnego hotelu, to grubo się mylicie. Sprawdźcie koniecznie, co do powiedzenia na ten temat ma autor. Kto wie, może odkryjecie w sobie duszę prawdziwego podróżnika?

Na krańce świata – poznajcie ekscytujące fakty i wydarzenia

Nie od dziś wiadomo, że podróże kształcą i poszerzają horyzonty. Pomagają również odkrywać własne pasje i są źródłem czystej radości. Warto więc jest zwiedzać świat, ale jeszcze lepiej, kiedy podróżnik zagłębia się w kulturę i obyczaje danego kraju. Norman Davies w najnowszej publikacji łączy ze sobą fakty historyczne i pasję podróżowania. Dzięki temu Wasza przygoda będzie bardziej kształcąca.

Dokąd zabierze Was pisarz? Azerbejdżan, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Kuala Lumpur, Singapur, Mauritius, Tasmania, Nowa Zelandia, Teksas, Nowy Jork, Madera i Frankfurt. Zastanawiacie się, co właściwie łączy te wszystkie miejsca? Kluczowe znaczenie ma tutaj historia. Dzięki opowieści snutej przez Normana poznacie ludzi, podróżników, którzy stają się wspólnym mianownikiem. Będziecie mieli szansę, tak jak oni, poznać niezwykle ekscytujące fakty i wydarzenia z danych kontynentów. Kto wie, może chęć zobaczenia wszystkiego na własne oczy będzie tak duża, że zdecydujecie się zobaczyć wszystkie te miejsca na własne oczy. Nie zdziwcie się, Norman Davies potrafi uchwycić niezwykłe chwile i zainteresuje nawet najbardziej opornego Czytelnika.

Książkę pt. Na krańce świata znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom podróży. Również ci, którzy poszukują ciekawych opowieści historycznych, znajdą w tej pozycji coś dla siebie. Przekonajcie się!