Cel - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Tom 4 serii Off-Campus pt. Cel jest już dostępny na polskim rynku. To doskonała wiadomość dla wszystkich miłośniczek literatury kobiecej. Jeśli do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z twórczością Elle Kennedy, teraz jest idealna okazja, by nadrobić zaległości. Gwarantujemy zaskakującą historię, pełną wartkiej akcji i niespodziewanych zwrotów. Opowieść stworzona przez autorkę naprawdę wciąga i sprawia, że trudno się od niej oderwać. Jeśli zatem poszukujecie książki, która skutecznie zajmie Wasz wolny czas, koniecznie sprawdźcie tę pozycję!

Tom 4 serii Off-CampusCel

Główna bohaterka, Sabrina James, już od lat ma zaplanowaną całą przyszłość. Chce ukończyć college, dać z siebie wszystko na wydziale prawa i dostać dobrze płatną pracę w jednej z najlepszych kancelarii. Nie ma tu miejsca na ekscesy ani, choćby minimalne, zboczenie z kursu. Jednak ponad wszystko chce również zostawić parszywą przeszłość za sobą. Dlatego też w jej skrupulatnym planie nie ma miejsca dla przystojnego hokeisty. Zwłaszcza że ten najwyraźniej wierzy w miłość od pierwszego spojrzenia. Sabrina może mu zaoferować jedną, upojną noc. Jednak często bywa tak, że to właśnie ta jedna noc wywraca całe życie do góry nogami. Zasady gry powoli się komplikują.

Tucker ponad wszystko wierzy w siłę drużyny. Jeśli chodzi o lodowisko, to wcale nie zależy mu, by być w centrum uwagi. Jednak, kiedy dowiaduje się, że w wieku 22 lat zostanie ojcem, nie ma zamiaru grzać ławki rezerwowych. Chłopak ma niemałe powody do zadowolenia. Matka jego dziecka jest piękną i inteligentną kobietą. Problem jest jednak inny. Tucker nie może wejść do gry, bo serce Sabriny jest szczelnie zamknięte. A ognista brunetka uparcie odmawia jego pomocy. Jeśli chłopak chce spędzić życie u boku kobiety marzeń, musi pokazać, że jest dobrym zawodnikiem. A przede wszystkim musi przekonać dziewczynę, że niektórych celów nie da się osiągnąć bez asysty.

Książkę pt. Cel znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej oraz romansów. Koniecznie sprawdźcie to sami!