Styczniowe zapowiedzi

Zapowiedzi Wydawnictwa Kobiecego to doskonałe propozycje dla tych czytelniczek, które poszukują interesujących nowości. Tym samym z ogromną przyjemnością prezentujemy wam dziś kilka styczniowych zapowiedzi. Nie mamy wątpliwości, że wśród wymienionych tytułów każda, nawet najbardziej wymagająca odbiorczyni, znajdzie coś dla siebie. Są tu propozycje, reprezentujące niemal cały wachlarz literackich gatunków. W związku z tym znajdziecie tutaj historie science fiction, erotyczne, romanse współczesne czy pozycje popularnonaukowe. Nie pozostaje nam nic innego, jak przejść do rzeczy. Usiądźcie wygodnie i sprawdźcie gorące zapowiedzi Wydawnictwa Kobiecego na styczeń!

O psie, który wrócił do domu - kup na TaniaKsiazka.plZapowiedzi Wydawnictwa Kobiecego – O psie, który wrócił do domu

Zabawna i wzruszająca opowieść o czworonogu, który odbył niezwykłą podróż, aby wrócić do swojego najlepszego przyjaciela. Kiedy Lucas Ray przygarnia małą Bellę, od razu wie, że ten uroczy szczeniaczek odmieni jego życie na lepsze. Piesek również czuje, że trafił na swojego człowieka i chce być dla niego najlepszym zwierzakiem na świecie. Ponieważ Lucas nie może zatrzymać Belli w swoim mieszkaniu, postanawia podjąć ryzyko i zabiera ją do szpitala, w którym pracuje. Tym samym piesek wnosi mnóstwo radości do życia pacjentów. Jednak Bella zostaje uznana za pitbulla, rasę, która w Denver jest zakazana. W związku z tym zrozpaczony Lucas musi rozstać się z ukochaną Bellą. Psina zostaje wywieziona do innego domu poza granice stanu.

Mimo wszystko piesek nie zamierza  żyć z dala od swojego najlepszego przyjaciela i postanawia wziąć sprawy we własne łapy. Bella staje przed ważnym wyzwaniem. Musi odnaleźć drogę do swojego człowieka. Musi wrócić do domu.

Książka dostępna od 30 stycznia 2019 roku.

Zapowiedzi Wydawnictwa Kobiecego – Z łapą na sercu, tom trzeci serii Bluff Point

Zachary Cane jest właścicielem piwiarni w Bluff Point i mieszka z gburowatym psem. Jednak kawalerski styl życia Z łapą na sercu - zobacz na TaniaKsiazka.plbardzo mu odpowiada. Pewnego dnia do domu bohatera pukają córki sąsiadki i proszą go o pomoc w uratowaniu bezpańskiego kota. Mężczyzna nie waha się ani chwili.

Bohaterką jest również Jessie Connelly, rozwódka samotnie wychowująca dzieci, która nie chce mieć nic do czynienia z mężczyznami. A już na pewno nie z takimi jak Zach. Kobieta jednak nie może nic poradzić na to, że jej córki po prostu go uwielbiają. Ponieważ mężczyzna wypełnia im w życiu pustkę, która pozostała po odejściu ojca.

Wkrótce w Bluff Point zaczyna szaleć burza śnieżna. W związku z tym Zachary proponuje Jessie pomoc. Jednak szybko orientuje się, że zagraża im nie tylko pogoda. Mężczyzna jest zdecydowany zrobić wszystko, by ochronić ją i jej rodzinę. Ponadto postanawia zawalczyć o coś więcej – o złamane serce Jessie. Czy uda się połączyć tym dwojgu ludziom spragnionym miłości? Z pewnością pomogą w tym urocze zwierzaki…

Książka dostępna od 16 stycznia 2019 roku.

Zapowiedzi Wydawnictwa Kobiecego – Dandelion, tom drugi serii Dearest

Dandelion - sprawdź na TaniaKsiazka.plGłównym bohaterem powieści jest Jax Avery, gorący przystojniak, który spełnia się w roli gwiazdy piłki nożnej. Wkrótce chłopak na jednej z imprez poznaje Dani Hart i od razu między nimi iskrzy. Kiedy spędzają ze sobą upojne chwile, każde z nich myśli, że już więcej się nie spotkają. Jednak niebawem okazuje się, że nową współlokatorką Dani jest siostra Jaxa. Dziewczyna nie cierpi brata z powodu jego podbojów. Jest jeszcze coś. Jax  uległ wypadkowi. I z tego powodu zupełnie nie rozpoznaje Dani.

Okazuje się również, że chociaż piłkarz ma niezwykle mgliste pojęcie o tym, co zaszło między nim a Dani, to czuje do niej silne przyciąganie. Tym samym  nie potrafi trzymać się od niej z daleka. Nawet jeśli to oznacza złamanie wszystkich zasad.

Książka dostępna od 16 stycznia 2019 roku.

Zapowiedzi Wydawnictwa Kobiecego – Amerykańska królowa

Główną bohaterką powieści jest Greer Galloway. Dziewczyna w wieku piętnastu lat spotyka na swojej drodze Asha. Amerykańska królowa - kup na TaniaKsiazka.plPewny siebie chłopak skradł jej wówczas pierwszy pocałunek i rozkochuje ją w sobie na długi czas. Następnie kilka lat później bohaterka poznaje Embry’ego i ten zostaje jej pierwszym kochankiem. Nigdy jednak nie przypuszczała, że już wkrótce jeden z nich będzie prezydentem USA, a drugi wiceprezydentem.

Ash i Embry to jedyni mężczyźni w życiu Greer, do których cokolwiek czuła. Kiedy prezydent Ash prosi Embry’ego, aby ją sprowadził, kobieta ma serce rozdarte na pół. Z tego powodu już wkrótce Galloway wplątuje się w sieć sekretów i domysłów. A to wszystko prowadzi do skandalicznego związku na najwyższych szczeblach władzy. Jednak żadne z nich nie ma najmniejszego pojęcia, że jest ktoś, kto bacznie obserwuje każdy ich ruch.

Książka dostępna od 16 stycznia 2019 roku.

Zapowiedzi Wydawnictwa Kobiece – Klub samobójców

Klub samobójców - kup na TaniaKsiazka.plGłówną bohaterką książki jest Lea, stuletnia dziewczyna, perfekcyjna pod względem genetycznym i idealnie zdrowa. Tym samym jest dla innych uosobieniem marzeń o nieśmiertelności. Pewnego dnia bohaterka przypadkowo spotyka na ulicy ojca, z którym nie widziała się od osiemdziesięciu ośmiu lat. W związku z tym po raz pierwszy od dawna dziewczyna ma do czynienia ze śmiercią. Wkrótce wychodzi na jaw, że wszystkie ślady ojca prowadzą do Klubu samobójców. Ta tajemnicza organizacja działa, jako grupa aktywistów. Jednak teraz państwo określa ich mianem terrorystów, którzy zagrażają idealnemu porządkowi świata. Mimo to Lea zamierza się z nimi skontaktować.

W świecie, w którym władza obiecuje życie wieczne, tajemniczy Klub Samobójców daje nadzieję na wieczny spoczynek.

Książka dostępna od 16 stycznia 2019 roku.

Zapowiedzi Wydawnictwa Kobiece – Korona kłamstw

Elle Charlston jest dziedziczką rodowej fortuny, którą od najmłodszych lat uczono zarządzania wielomilionową Korona kłamstw - sprawdź na TaniaKsiazka.plfirmą. Tym samym wychowana w złotej klatce dziewczyna nigdy nie miała przyjaciół i nie zaznała zwykłego życia. W dniu dziewiętnastych urodzin Elle wymyka się na ulice Nowego Jorku, aby przez chwilę poczuć się jak normalna nastolatka. Dziewczyna zostaje napadnięta przez zbirów, którzy chcą ją skrzywdzić. Niespodziewanie ratuje ją tajemniczy mężczyzna, który później zgadza się odprowadzić ją do domu. Nocny spacer po mieście kończy się tragicznym rozdzieleniem pary, ale bohater pozostaje na zawsze w pamięci Elle.

W związku z tym dziewczyna przez lata będzie próbowała go bezskutecznie odszukać. Wkrótce ojciec przedstawia jej Penna, który sugeruje, że ma zostać jej mężem. Elle jest wściekła. To arogancki drań, który zachowuje się tak, jakby była jego własnością. Wkrótce dziewczyna ze zdumieniem odkrywa, że czuje do niego nie tylko gniew.

Książka dostępna od 23 stycznia 2019 roku.

Zapowiedzi Wydawnictwa Kobiece – Nieznane życie lodowców

Nieznane życie lodowców - kup na TaniaKsiazka.plTrudno nie zgodzić się z faktem, że katastrofa klimatyczna to termin odmieniany przez wszystkie przypadki. I to już nie tylko przez naukowców. Jednak z jakichś powodów wciąż lubimy przede wszystkim ignorować tę kwestię. Ponieważ łatwiej pomyśleć, że to zwykłe naukowe gadanie, które nie wpływa znacząco na nasze codzienne życie. Przecież nikt z nas nie spodziewa się, iż od lodowców zależy to, co kto dziś zje na obiad. Prawda?

Bjørn Vassnes zabierze czytelników w niezwykle ekscytującą i intrygującą podróż przez historię lodu, z którego pochodzi wszelkie życie na Ziemi. W związku z tym podczas tej wyprawy dowiecie się, jak lód z kół podbiegunowych jest powiązany z życiem wszystkich mieszkańców planety. Od słonecznej Kalifornii przez gorącą Afrykę, aż do Europy, która nawet nie wie, że korzysta na co dzień z lodów Arktyki. Autor w fascynujący sposób pokazuje kluczową dla istnienia planety zależność wszelkich form życia od lodowców. Ponadto wyjaśnia, jakie realne zagrożenia niosą ze sobą zmiany klimatyczne dotykające kół podbiegunowych.

Książka dostępna od 23 stycznia 2019 roku.