Lekkie książki na lato - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Lekkie książki na lato to sprawdzony sposób na relaks. Za oknem coraz cieplej, słońce zachęca nas do tego, by spędzać czas na świeżym powietrzu. Część z was pewnie już zaplanowała urlopy. To doskonały moment, by zaopatrzyć się w książki, które skutecznie umilą wam ten czas. Nieważne, czy spędzacie go w parku, przydomowym ogrodzie, czy wygodnej sofie w domu. Jedno jest pewne. Te historie poruszą was do łez, wywołają uśmiech na twarzy i sprawią, że na chwile zabraknie wam tchu. Wszystkie prezentowane dziś książki są już dostępne w sprzedaży i zainteresują wielbicielki literatury obyczajowej, a także romansów. Koniecznie zatem sprawdźcie, po co warto sięgnąć tego lata!

Lekkie książki na lato - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Syreny - kup na TaniaKsiazka.plLekkie książki na lato – Syreny

Majka wyjeżdża z Warszawy do spokojnego nadmorskiego Burzewa i tam dołącza do ekipy Syren. Pięknych kobiet, które ruszają na podbój nadbałtyckich klubów, w poszukiwaniu przystojnych i bogatych mężczyzn. Jednak bohaterka ma w tym swój cel. Ponieważ chce zrealizować sekretyny projekt, a przy okazji chronić przyjaciółki przed kłopotami. Jednak sprawy nieco się komplikują, kiedy na horyzoncie pojawia się przystojny turysta, któremu Majka najwidoczniej wpadła w oko.

Lekkie książki na lato – W tę samą stronęW tę samą stronę - kup na TaniaKsiazka.pl

Nina i Adrian, lekko mówiąc, nie przepadają za sobą. Po pierwszym spotkaniu oboje liczą, że była to ich ostatnia konfrontacja. Nic z tego. Przewrotny los ma dla nich inne plany. Już wkrótce okazuje się, że muszą razem spędzić kilka dni pod jednym dachem. Wszystko po to, by wspólnymi siłami pomóc najbliższej im osobie. Wtedy też zdają sobie sprawę, że tak naprawdę wiele ich łączy. Jednak Adrian jest żonaty, a Nina ma chłopaka.

Lekkie książki na lato - sprawdź na TaniaKsiazka.plLekkie książki na lato – Wy(sz)czekana miłość

Kiedy Piotr traci pracę i mieszkanie, ciotka proponuje mu by na czas jej wyjazdu do sanatorium, zamieszkał u niej. Warunkiem jest opieka nad jej ukochanym psem, Terpentyną. Niby nic trudnego, jednak nie dla kogoś, komu głowę zaprzątają nieustannie kobiety. W związku z tym już wkrótce Terpentyna znika, a Piotr czuje, że wpadł w ogromne kłopoty, ponieważ ciotka oznajmiła wcześniejszy powrót. Wiele wskazuje, że za zniknięciem pieska stoi niedawno poznana artystka.

Lekkie książki na lato – Seks w wielkim mieście… I co dalej?Lekkie książki na lato - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Autorka Seksu w wielkim mieście powraca z kolejną powieścią. Tym razem koncentruje się na życiu grupy sześciu przyjaciółek, które próbują rozgryźć zjawisko randkowania i budowania związków w średnim wieku. Towarzyszą im wszystkie tego konsekwencje: szalone wzloty i bolesne upadki.

Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma - zobacz na TaniaKsiazka.plLekkie książki na lato – Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma

Aśka, Sylwia i Magda znają się i przyjaźnią od czasów studiów. Dzisiaj są koło czterdziestki, a życie boleśnie zweryfikowało ich młodzieńcze wyobrażenia o szczęściu. Wkrótce też okazuje się, że Magda znika bez śladu. Pozostałe dziewczyny nie wahają się ani chwili – ruszają na poszukiwania przyjaciółki. Każda otrzyma od losu szansę naprawienia własnych błędów, ale czy wszystkie będą umieć tę szansę wykorzystać?

Lekkie książki na lato – Droga do ciebieDroga do ciebie - kup na TaniaKsiazka.pl

Cooper to typowa dziewczyna z sąsiedztwa, która uwielbia jogę, swojego psa i gorąco pragnie przenieść się do dużego miasta. Na razie jednak pracuje w lokalnym barze. To właśnie tam zaczepia ją tajemniczy turysta, pytając, co tak naprawdę daje jej szczęście. Początkowo dziewczyna próbuje go zbyć, jednak widzi w nim pewną determinację i prawdziwą chęć poznania odpowiedzi na postawione pytanie. Okazuje się, że mężczyzna, Emery, to podróżni, który przemierza cały kraj w poszukiwaniu własnego szczęścia. Tym samym bohaterka postanawia rzucić wszystko i dołączyć do szalonej wyprawy Emery’ego.