ErotykiPolecamyZapowiedzi i nowości

Książki Megan Hart w nowej odsłonie tylko na TaniaKsiazka.pl!

Książki Megan Hart w nowej odsłonie tylko na TaniaKsiazka.pl! książki megan hart w nowej odsłonie

Kto zna powieści Megan Hart, z pewnością potwierdzi słowa, że jest ona jedną z najbardziej dojrzałych i utalentowanych pisarek współczesnej literatury erotycznej. Jej twórczość nie tylko „dotyka”, powodując dreszcze na skórze za sprawą głębi i sensualności. Książki Hart zmuszająca do myślenia i chwytają za serce. Dzięki temu połączeniu doceniają ją czytelnicy na całym świecie, ale nie tylko. Autorka trafiła również na listę bestsellerowych autorów wpływowego dziennika The New York Times. Do tej pory napisała ponad 30 powieści. Do końca czerwca trzy książki Megan Hart w nowej odsłonie zamówisz tylko na TaniaKsiazka.pl!

Książki Megan Hart tylko na TaniaKsiazka.pl >>

Książki Megan Hart w nowej odsłonie tylko na TaniaKsiazka.pl!

Nasza zaprzyjaźniona księgarnia internetowa TaniaKsiazka.pl jako jedyna w całej Polsce do końca czerwca ma wyłączność na trzy książki Megan Hart w nowej odsłonie. Jeśli pragniesz je mieć już teraz, koniecznie zajrzyj w to miejsce. Jakie powieści masz szansę zamówić?

Barwy pożądania

Barwy pożądania Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Pierwsza z nich  to Barwy pożądania. Główną bohaterką książki jest Paige, niedawna rozwódka. To kobieta po przejściach, która zawsze miała pod górkę. Teraz stara się poukładać swoje życie od nowa. Próbuje dokonać przemiany wewnętrznej, by z szarej myszki z kompleksami przeistoczyć się w silną i niezależną osobę. Jej działania znajdują odbicie w życiu uczuciowym, które zaczyna rozkwitać. Paige nie jest jednak gotowa na to, by w pełni zaangażować się w relację z mężczyzną.

Czy to się zmieni, gdy pewnego dnia niechcący przejmie wiadomość o lekko erotycznym zabarwieniu? Kobieta bowiem dość szybko podejmie się udziału w nietypowej grze miłosnej. Co z tego wyniknie? Jak zmieni się jej dotychczasowe życie, które teraz skupi się wokół kolejnych instrukcji? I czy w dobrej zabawie przeszkodzą jej echa przeszłości?

> Czytaj darmowy fragment <<

Książkę Barwy pożądania możesz zamówić w tym miejscu.

Otchłań pożądania

Otchłań pożądania Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Otchłań pożądania pozwala czytelnikowi podglądać Sadie, która jest spełnionym psychologiem. Choć kobieta potrafi skutecznie pomagać swoim pacjentom, nie udaje się jednak uniknąć problemów w życiu prywatnym. M.in. opiekuje się sparaliżowanym od pasa w dół mężem Adamem, który uległ wypadkowi. Mimo jej oddania i troski mężczyzna niestety coraz bardziej oddala się od niej i nie dopuszcza do swoich wewnętrznych przeżyć.

Brak fizycznego kontaktu z mężem wpędzają kobietę w narastające poczucie frustracji. Jedyną ucieczką od tej męczącej codzienności stają się dla niej spotkania z jednym z pacjentów o imieniu Joe. Ten opowiada jej o swoich licznych partnerkach seksualnych i ich wspólnych przeżyciach. Sadie rozpalona opowieściami, nie zaczyna fantazjować tym, że sama staje się jedną z jego kochanek. Czy te fantazje mają szanse się zrealizować?

> Czytaj darmowy fragment <<

Powieść Otchłań pożądania czeka na Ciebie pod tym linkiem.

Trzy oblicza pożądania

Trzy oblicza pożądania Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

W Trzech obliczach pożądania poznajemy Anne, która jest zwyczajną kobietą i prowadzi zupełnie przeciętne, poukładane życie u boku męża Jamesa. Tych dwoje bardzo się kocha i szanuje i przy każdej okazji okazują sobie uczucia. Małżonkowie są wobec siebie lojalni, nie zdradzają się nawzajem i w sumie mogłoby być nadal tak idealnie. Jednak pewnego dnia James proponuje żonie seksualny trójkąt. Osobą, którą mieliby zaprosić do swojej sypialni, jest jego najlepszy przyjaciel Alex. Anne sama nawet jak i kiedy zgadza się na ten eksperyment i oboje zapraszają „obcego” mężczyznę do swojej sypialni. Jakie skutki będzie miała ta przygoda i jakie tajemnice z przeszłości wyjdą na jaw?  Dowiedz się, czy ich związek przetrwa, sięgając po Trzy oblicza pożądania, dostępne w tym miejscu.

>> Czytaj darmowy fragment << 

Książki Megan Hart w nowej odsłonie znajdziesz na TaniaKsiazka.pl pod tym linkiem.

Zobacz także: