Bestsellery i zestawieniaPromocje

Książki po 19,90 zł w TaniaKsiazka.pl – wybraliśmy najciekawsze

Książki po 19,90 zł w TaniaKsiazka.pl - sprawdź >>

Czy tak jak my lubicie książkowe promocje? W księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl trwa właśnie promocja, w której ramach możecie złapać książki po 19,90 zł. To wielki powrót książkowej alPaki z paczką książek ze zniżką.

Książki po 19,90 zł w TaniaKsiazka.pl - sprawdź >>

Książki po 19,90 zł w TaniaKsiazka.pl

Przejrzałam dla Was listę promocyjnych tytułów i jest z czego wybierać, bo wśród książek objętych tą obniżką znajdziecie różnorodne propozycje zarówno dla starszych, jak i młodszych czytelników. Są tam reportaże, kryminały, powieści obyczajowe, erotyki, poradniki, książki dla dzieci, młodzieży i miłośników fantastyki. Wybrałam kilka, które wpadły w moje czytelnicze oko.

Książki po 19,90 zł – mnóstwo bestsellerów w promocji

Kołysanka z Auschwitz - sprawdź w TaniaKsiazka.plKołysanka z Auschwitz Mario Escobar

Escobar przy tworzeniu tej powieści zainspirował się prawdziwą historię kobiety, które na polecenie doktora Mengele prowadziła w Auschwitz przedszkole. Opowiedziana przez autora historia skradła serca czytelników i bardzo długo utrzymywała się na listach bestsellerów.

Był sobie pies - kup na TaniaKsiazka.pl Był sobie pies 2- kup na TaniaKsiazka.pl

Był sobie pies oraz Był sobie pies 2 W. Bruce Cameron

W promocji możecie też znaleźć zekranizowane książki Camerona. Te opowieści o niezwykłej przyjaźni i przywiązaniu snute przez psiego narratora mają wielu miłośników. Znajdziecie w nich i śmiech i łzy.

Mikrotyki Paweł Sołtys - sprawdź w TaniaKsiazka.plMikrotyki Paweł Sołtys

To zbiór realistycznych opowiadań. Te przepełnione metaforami małe fabuły poruszają w czytelniku wiele czułych strun i na długo zostają w jego pamięci. Nic dziwnego, że książka spodobała się też krytykom literackim i była nominowana do ważnych nagród literackich m.in. Nike oraz Paszportów Polityki.

 

Good night, Dżerzi Janusz Głowacki - sprawdź w TaniaKsiazka.plGood night, Dżerzi Janusz Głowacki

Głowacki snuje tę powieść wokół biografii Jerzego Kosińskiego – polskiego Żyda, autora kontrowersyjnej powieści Malowany ptak. Czytelnik poznaje jego historię z perspektywy alter-ego Głowackiego, Dżanusa, który ma napisać scenariusz o życiu Kosińskiego. Ta powieść to także Nowy York widziany z perspektywy pisarza-emigranta.

 

Dla młodszych czytelników

Książkowe alPaki z TaniaKsiazka.pl nie zapomniały o najmłodszych czytelnikach. Wśród książek w promocyjnej cenie znajdziecie mnóstwo ciekawych propozycji z nurtu literatury dziecięcej i młodzieżowej.

Więcej książek dla dzieci po 19,90 w TaniaKsiazka.pl >>

Wszystkie książki w ramach tej promocji możecie złapać do 8 marca. Znajdziecie je tutaj.

Książki po 19,90 zł w TaniaKsiazka.pl - sprawdź >>