Nowość od Abby John

Nowość od Abby Johnson ucieszy wszystkich miłośników twórczości pisarki. Warto tutaj wspomnieć, że swój sukces autorka zawdzięcza zekranizowanej powieści pt. Nieplanowane. To była dyrektorka kliniki aborcyjnej, która we wspomnianej książce przedstawiła swoją przemianę i obnażyła kulisy działalności takich placówek. W związku z tym jej najnowsza publikacja również będzie związana z tym tematem. Jesteście ciekawi, czego możecie się spodziewać? Tego wszystkiego dowiecie się, czytając dalej!

Nowość od Abby John

fot. HazteOir.org

Nowość od Abby Johnson – kilka słów o najnowszej książce

Ściany będą wołać kup na TaniaKsiazka.plNajnowsza pozycja pisarki nosi tytuł Ściany będą wołać i bezpośrednio nawiązuje do poprzedniego bestsellera oraz ekranizacji. Czytelnicy po raz kolejny zetkną się z prawdziwymi historiami, tym razem opowiedzianymi przez byłych pracowników klinik aborcyjnych. Okazuje się, że motywacje, by rozpocząć pracę w przemyśle aborcyjnym, były różne. Pojawiają się postacie, które wychowywały się w domach, gdzie przerywanie ciąży uważano za coś złego i same podzielały ten pogląd. Mimo to nie rezygnowały z pracy. Ponieważ musiały utrzymać rodzinę, a kiedy poszukiwali pracy i ta oferta była jedyną, na którą pracodawca odpowiedział, po prostu ją przyjmowali. Zaczynali od prostych prac biurowych, a z czasem ich kompetencje były poszerzane.

Poza tym pojawią się również osoby, które najzwyczajniej w świecie chciały pomagać kobietom. I głęboko wierzyły, że właśnie w tej pracy uda się im wesprzeć je w trudnej sytuacji. Tym samym wspominają poczucie siły, wspólnoty i walki w dobrej sprawie, jakie towarzyszyło im na proaborcyjnych manifestacjach.

Jednak to nie tylko historie pracowników. Są to przede wszystkim opowieści o kobietach, pacjentkach takich klinik. To wstrząsające, pełne emocji oraz nadziei historie, które pokazują, jaką przemianą przeszły kobiety, decydujące się na aborcję.

Nowość od Abby Johnson jest już dostępna w sprzedaży na polskim rynku. Znajdziecie ją tutaj. Koniecznie zatem dajcie nam znać, czy mieliście okazję zapoznać się z najnowszą propozycją tej autorki. Tymczasem wszystkich, którzy do tej pory nie mieli okazji zapoznać się z książką pt. Nieplanowane, odsyłamy tutaj. Dajcie nam znać, czy znacie tę pozycję oraz, czy widzieliście jej ekranizację!