PolecamyPromocje

Książki za połowę ceny! Super promocja TaniaKsiazka.pl

Książki za połowę ceny!

Takie wyprzedaże na koniec lata, to to, co książkowe niedźwiadki lubią najbardziej. Tak, tak: książki za połowę ceny. Przeglądajcie nową, fantastyczną listę promocyjną księgarni TaniaKsiazka.pl i wybierzcie tytuły w super cenie. Śpieszcie się, promocja trwa tylko do 5 września, do wtorku! Liczba egzemplarzy jest ograniczona.

Cztery pory roku w afgańskiej wiosce - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!Wśród tytułów, które możecie upolować w tej książkowej mega okazji, znalazł się tytuł Cztery pory roku w afgańskiej wiosce Anny Badkhen. To niesamowity reportaż z miejsca tak odmiennego, od tych, które znamy na co dzień. Miejsca, w którym życie płynie w rytmie pór roku, w oparach opium i nieustającego lęku o własne życie.

Książki za połowę ceny, w tym thrillery 

Książka Kiedy będziemy deszczem Dominiki Van Eijkelenborg to niesamowity Kiedy będziemy deszczem - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!thriller, który trzyma w napięciu aż do ostatniej strony. Punktem centralnym opowieści jest zniknięcie Ingi de Graaf, która pewnego dnia nie wraca ze spaceru z psem. Co przytrafiło się kobiecie i dlaczego stało się początkiem odkrywania głęboko skrywanych sekretów?

Strażnicy światła Abby Geni to kolejna książka, która trzyma Czytelnika w niesamowitym napięciu. Opowiada o Mirandzie, fotografce, która pewnego dnia udaje się na kalifornijskie wyspy. Na ograniczonym obszarze, odcięta od świata, w otoczeniu przyrody, otacza ją jedynie mała grupa naukowców. W zamkniętym środowisku zaczynają dziać się dziwne rzeczy….

Książki za połowę ceny, w tym poradniki

poradnikiNa promocyjnej liście znalazło się także wiele tytułów non fiction w tym fantastycznych poradników. 7 rzeczy, o których nie powiedzą ci lekarze Warrena Sipsera i Andi Lew to jeden z nich. Z tej książki dowiecie się, jak rozmawiać z lekarzami podczas wizyty, żeby dobrze zdiagnozowali Wasz problem. Ponadto otrzymacie wiele cennych porad na temat prowadzenia zdrowego stylu życia i dowiecie się jaki wpływ na zdrowie ma długotrwałe przyjmowanie leków i szczepienia.

Przejrzycie przecenione tytuły i zapełnijcie swoje półki nowymi, fantastycznymi książkami. 🙂

Całą promocyjną listę znajdziecie w tym miejscu

Książki za połowę ceny - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!