PolecamyPromocje

Książki za połowę ceny pakują się do bagażu!

KSIĄŻKI ZA POŁOWĘ

Na TaniaKsiazka.pl ruszyła niesamowita promocja: 3 książki i więcej o 50% taniej. To świetna okazja, żeby, jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście, kupić książki na wakacje. Wśród przecenionych książek wiele romansów, poradników, tytułów literatury obyczajowej, science fiction i erotyków. Promocja potrwa tylko do 16 lipca do 23.59. Zegar tyka, czas ucieka. Książki za połowę ceny nie będą czekać wiecznie. 🙂

Książki za połowę ceny to świetna wakacyjna propozycja

50% taniejNie ma to, jak miłe popołudnie z książką np. gdzieś na plaży w Chałupach albo na chorwackim leżaczku. Najlepiej usadowić się w cieniu, żeby powiewał na nas miły, letni wiaterek. Wtedy historie miłosne lub trudne, kryminalne sprawy są jakby bliżej nas, chociaż nie na tyle blisko, żeby wywołać nasz niepokój. 🙂 Lato to fantastyczny czas dla miłośników książkowych historii, warto więc zabrać ze sobą przynajmniej kilka tytułów. TanioKsiążkowa promocja umożliwia zakupienie trzech książek lub więcej za połowę ceny detalicznej. Wystarczy tylko dodać książki z listy do swojego koszyka i wtedy zobaczymy, jak spadła ich cena. A co na promocyjnej liście?

Książki za połowę ceny, a wśród nich Był sobie pies

Pierwszy dotykUwagę zwracają na pewno tytuły literatury kobiecej, w tym na pierwszym miejscu słynne erotyki: MMA fighter. Walka Vi Keeland czy Manwhore +1 Katy Evans. Jest wśród nich także nowość: Pierwszy dotyk Laurelin Paige. Książka, która szczególnie spodobała się miłośniczkom pikantnych historii. Niedługo ukaże się jej kontynuacja, Ostatni pocałunek.

Z pewnością nie można nie zauważyć książki: Był sobie pies. To bestseller nad bestsellerami, który zawojował polski rynek na początku tego roku i do tej pory sprzedał się w tysiącach egzemplarzy. To niezwykle wzruszająca historia psa, który żyje kilka razy, za każdym razem w innym domu. Jednak jego serce niezmiennie należy tylko do jednego pana.

Panowie też coś wybiorą

MarsjaninPanowie także znajdą wiele interesujących tytułów na promocyjnej liście, chociażby Marsjanina Andy’ego Weira. Głośna książka z jeszcze głośniejszym filmem na jej podstawie i świetną rolą Matta Damona. Opowiada o uczestniku nieudanej wyprawy na Marsa, który przez przypadek pozostaje w tyle i musi walczyć o przetrwanie na obcej planecie.

 

Przejrzycie dokładnie listę z super okazjami za połowę ceny i zapełnijcie plecaki wakacyjną, książkową przygodą.

Wszystkie pozycje z listy znajdziecie: tutaj.

50% taniej