Promocje

Obchodzimy Światowy Dzień Książki, świętuj z TaniaKsiazka.pl

Obchodzimy Światowy Dzień Książki, świętuj z TaniaKsiazka.pl i złap darmową dostawę >

Dziś, 23 kwietnia, obchodzimy wielkie święto książki! Czy wiecie, że Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich z inicjatywy UNESCO świętujemy już od 25 lat?

Obchodzimy Światowy Dzień Książki, świętuj z TaniaKsiazka.pl i złap darmową dostawę >

Zazwyczaj tego dnia odbywało się mnóstwo ciekawych, okołoksiązkowych imprez. W tym roku w związku z pandemią świętowanie musiało się przenieść do internetu. Nasza zaprzyjaźniona księgarnia TaniaKsiazka.pl z okazji Światowego Dnia Książki zaprasza Was na zakupy z darmową dostawą do Paczkomatu 😉

Obchodzimy Światowy Dzień Książki >

Nie bez powodu świętujemy właśnie 23 kwietnia. Ta data zdążyła zapisać się w światowej historii literatury. – Właśnie dziś obchodzimy rocznicę urodzin lub śmierci wielu wybitnych pisarzy m.in.: Miguela de Cervantesa, Williama Szekspira i Vladimira Nabokova.

Skoro w tym roku, wyjątkowo, Światowy Dzień Książki świętujemy głównie w swoich domach, to korzystajmy i zaczytajmy się po uszy! Możecie też złapać kilka książek, które zawsze chcieliście przeczytać, ale jakoś do tej pory nie wpadły Wam w ręce. Zamówicie je w TaniaKsiazka.pl, bo teraz możecie załapać się na darmową dostawę do Paczkomatu.

Darmowa dostawa do Paczkomatu w TaniaKsiazka.pl. Więcej >

Tylko dziś i jutro (23-24 kwietnia 2020) do wszystkich zamówień za min. 99 złotych macie możliwość złapania dostawy do wybranego Paczkomatu bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Przypomnę Wam jeszcze, że po zainstalowaniu darmowej aplikacji InPostu swoją paczkę odbierzecie bezdotykowo, bez potrzeby posługiwania się ogólnodostępnym panelem, zatem odbierzecie ją bezpiecznie.

W jaki sposób będziecie świętować Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich? Ja dziś na pewno dziś nie zrezygnuję z moich czytelniczych nawyków. Będę czytać dla siebie i dla Was – żeby później publikować recenzje i oczywiście poczytam też mojemu maluchowi do snu 😉

Na koniec przypomnę Wam jeszcze, że na darmową dostawę do Paczkomatu w TaniaKsiazka.pl możecie złapać się tylko dziś i jutro. Zatem jeżeli myśleliście o książkowych zakupach, to lepiej nie zwlekajcie. Chcecie dowiedzieć się więcej? W takim razie odsyłam Was w to miejsce.

Obchodzimy Światowy Dzień Książki, świętuj z TaniaKsiazka.pl i złap darmową dostawę >