Książki znanych i lubianych. Nowości i zapowiedzi. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl

Na półkach księgarń pojawia się mnóstwo książek autorów, którzy zawodowo nie zajmują się pisaniem. To muzycy, aktorzy, prezenterzy, celebryci i inni, rożnej maści znani i lubiani. Każda popularność ma dwa oblicza, ponieważ obok grupy fanów, zawsze utworzy się też mniej lub bardziej liczne grono antyfanów. Po książkę celebryty sięgną raczej ci pierwsi, jednak jestem pewna, że tym drugim też się to zdarzy. W końcu samemu trzeba się przekonać, co ten (czy ta) nawypisywał w tej swojej knidze, prawda? 😉

Przygotowałam dla Was zestawienie książek od znanych i lubianych. To tytuły, które pojawiły się niedawno w księgarniach bądź też pojawią się w nich wkrótce.

Książki znanych i lubianych. Nowości i zapowiedzi – autobiografie

Książki znanych i lubianych. Nowości i zapowiedzi. Sprawdź w TaniaKsiazka.plNieautoryzowana autobiografia Kuba Wojewódzki (W księgarniach od: 26.10)

To książka, która wzbudza – jak sam autor – mnóstwo kontrowersji.

Jedni cenią Wojewódzkiego za to, że ma błyskotliwe i cięte poczucie humoru. Inni zarzucają mu zadufanie w sobie i gigantyczny narcyzm. Podobno autobiografia jest jak sam showman, czyli napisana z dystansem do siebie i świata, bezczelna i nieprzebierająca w słowach.

Książki znanych i lubianych. Nowości i zapowiedzi. Sprawdź w TaniaKsiazka.plGrubSon. Na szczycie Przemek Corso i Tomasz Iwanca (Premiera: 14.11)

Tomasz Iwanca aka GrubSon opowiada o swojej drodze na muzyczny szczyt.

To książka o ciężkiej pracy, podjętych decyzjach i o spełnianiu marzeń.

Książki znanych i lubianych. Nowości i zapowiedzi. Sprawdź w TaniaKsiazka.plPokonaj siebie Maja Frykowska (Premiera: 14.11)

To autobiografia celebrytki znanej z reality show popularnego wiele lat temu.

Frykowska opowiada szczerze o swoich wzlotach i upadkach i o swoich bliskich. Po latach prowokowania i szokowania odnalazła Boga.

Książki znanych i lubianych – poradniki

Książki znanych i lubianych. Nowości i zapowiedzi. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl Życie towarzyskie Dorota Wellman (Premiera: 14.11)

Czas spędzony z najbliższymi przy wspólnym stole jest ważny dla każdego z nas, nie tylko dla Doroty Wellman.

Autorka przedstawia nam poradnik dotyczący tego, w jaki sposób zorganizować spotkanie towarzyskie. Znajdziemy w nim, m.in. przepisy i wskazówki jak np. ozdobić stół i zrobić zaproszenia. Dowiemy się też tego, jak zorganizować bankiet i jednocześnie nie zbankrutować.

Książki znanych i lubianych. Nowości i zapowiedzi. Sprawdź w TaniaKsiazka.plTwój dobry rok Agnieszka Maciąg (Premiera 12.11)

Agnieszka Maciąg ma wierne grono fanek, które bardzo cenią jej rady.

Tym razem była modelka proponuje książkę, która jest zbiorem tekstów publikowanych na jej blogu. Autorka ułożyła je w przewodnik po poszczególnych miesiącach. W ten sposób stworzyła połączenie dziennika motywacyjnego, poradnika i pamiętnika.

 

Książki znanych i lubianych. Nowości i zapowiedzi. Sprawdź w TaniaKsiazka.plNaturalnie 2 Agnieszka Cegielska (Premiera: 14.11)

Autorka w programie Naturalnie propaguje zdrowy styl życia. To kolejna książka, która nawiązuje tematyką do programu. Cegielska zachęca swoich Czytelników do tego, żeby korzystali ze skarbów natury.

Religijne rozmyślania

Książki znanych i lubianych. Nowości i zapowiedzi. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl Boskie zwierzęta Szymon Hołownia (Premiera: 29.11)

W swojej nowej książce Hołownia odkrywa miłość, wierność i uczciwość zwierząt.

Zatem zastanawia między innymi się nad tym, czy zwierzęta idą do nieba? Czy jedzenie mięsa to grzech? Jak poukładać na nowo relacje z innymi boskimi stworzeniami? Na te i wiele innych pytań, odpowiedzi znajdziecie właśnie w tej książce.

Bez tabu i z ironicznym poczuciem humoru

Książki znanych i lubianych. Nowości i zapowiedzi. Sprawdź w TaniaKsiazka.plŁapy precz od żartów Abelard Giza, Jacek Stramik (W księgarniach od: 17.10)

Gwiazdy stand-upu w swojej książce serwują Czytelnikom porządną dawkę inteligentnego humoru, ironii i trzeźwego spojrzenia na świat.

Panowie przełamują tabu i otwarcie mówią o wszystkim, też o tym, co boli polskie społeczeństwo.

O chojrakach dla młodszych Czytelników

Książki znanych i lubianych. Nowości i zapowiedzi. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl Chłopaki chojraki Marcin Prokop (W księgarniach od: 15.10)

Dziennikarz i prezenter ma propozycję dla młodszych Czytelników.

Opowiada o słanych Polakach, którzy zmienili świat na lepsze. Chłopaki chojraki, czyli m.in.: Zbigniew Religa, Jurek Owsiak, Zbigniew Wodecki, Rober Kubica i wielu innych.

A teraz przyznajcie się, po które książki znanych i lubianych sięgnęliście ostatnio?