Książkowe zapowiedzi luty 2019

Styczeń dobiegł końca, więc już tradycyjnie przygotowałam dla Was garść ciekawych książkowych zapowiedzi. W lutym na półkach księgarń (tych fizycznych i wirtualnych) będzie się  sporo dziać. Czeka nas kilka premier, na które mnóstwo czytelników czeka już od dawna. Powiem Wam, że ja już zacieram ręce, jestem pewna, że jak skończycie czytać ten artykuł, to też będziecie zacierać swoje – no dobra, część z Was będzie. 😉

Książkowe zapowiedzi luty 2019

Książkowe zapowiedzi luty 2019

14 lutego zrobi się słodko i miłośnie i to nie tylko za sprawą serduszek, którymi zaatakują nas sklepowe witryny. 😉 Co powiecie na romantyczną, nastoletnią miłość? Ja jestem za, tym bardziej że nadchodzi drugi tom bestsellerowej historii Lary Jean. Po Do wszystkich chłopców, których kochałam przyszedł czas na…

Książkowe zapowiedzi luty 2019 - P.S. Wciąż cię kocham. Sprawdź w TaniaKsiazka.plP.S. Wciąż cię kocham Jenny Han

Do szczęśliwego związku Lary i Petera wtrąca się była dziewczyna chłopaka. Tymczasem Lara wraz z paczką znajomych postanawiają zagrać w zabawę z dzieciństwa. Wygrany będzie mógł zażądać, czego tylko zechce… Przypuszczam, że czytelników czeka zabawna i romantyczna historia.

Przeczytaj fragment książki >>

Premiera 13 lutego 2018.

Dla tych czytelników, którzy uwielbiają literaturę młodzieżową, może nie koniecznie romantyczną, ale taką bardziej w stylu serii Niezgodna, czyli dystopii Young Adoult, też mam coś ciekawego. Mało tego, ta książka zostanie wydana pod patronatem CoPrzeczytać.pl. 🙂

Książkowe zapowiedzi luty 2019 - Zasada jednego. Sprawdź w TaniaKsiazka.plZasada jednego Ashley i Leslie Saunders (autorki to siostry bliźniaczki 😉 )

Ava i Mira są córkami dyrektora Teksańskiego Wydziału Planowania Rodziny. Ich ojciec czuwa nad przestrzeganiem polityki jednego dziecka. Z powodu tej zasady siostry bliźniaczki od zawsze żyją jednym życiem. Codziennie zamieniają się rolami, żeby zachować tajemnicę. Jednak sekret wychodzi na jaw, a dziewczyny muszą uciekać przed oskarżeniem o zdradę.

W tym miejscu możecie przeczytać fragment tej książki >>

Ta książka również zostanie wydana pod patronatem CoPrzeczytać.pl. 🙂

Premiera 13 lutego 2019.

Dla tych, którzy nawet na Walentynki wolą jednak historie bez lukru, też mam coś ciekawego. Co powiecie na nowy thriller autorki od Za zamkniętymi drzwiami? Jego premiera również się zbliża.

Książkowe zapowiedzi luty 2019 - Pozwól mi wrócić. Sprawdź w TaniaKsiazka.plPozwól mi wrócić B.A. Paris

Młodzi i zakochani Fin i Layla jadą na wakacje do Francji. Na jednym z postojów okazuje się, że dziewczyna znika. Tej zagadki nie udaje się rozwiązać przez 10 lat. Fin zaczyna życie od nowa, jednak jego spokój burzy niespodziewany telefon. W sprawie sprzed lat zaczynają pojawiać się nowe tropy.

Przeczytaj naszą recenzję poprzedniej powieści B.A. Paris >>

Premiera 13 lutego 2018.

Nie wiem, jak Wy, ale ja uwielbiam biografie i autobiografie inspirujących osób. Na tę konkretną pozycję czekam już od bardzo dawna. Tak się składa, że swoją premierę także będzie mieć tuż przed Walentynkami. W tym momencie możecie sobie wyobrazić, że właśnie podskakuję.

Książkowe zapowiedzi luty 2019 - Becoming. Sprawdź w TaniaKsiazka.plBecoming. Moja historia Michelle Obama

W tej książce była Pierwsza Dama USA w pełen ciepła sposób szczerze opowiada o sobie, swoim życiu i karierze. Zdradza, na czym polegał proces stawania się tą niesamowitą kobietą, którą jest teraz – jedną z najsłynniejszych i najbardziej wpływowych kobiet współczesnego świata.

Premiera 13 lutego 2019.

 

Ta książka jest wielką niespodzianką. Sami przyznajcie, z pewnością też macie ochotę sięgnąć po wspólne dzieła takiego pisarskiego duetu.

Cymanowski MłynKsiążkowe zapowiedzi luty 2019 - Cymanowski młyn. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl Magdalena Witkiewicz i Stefan Darda

Monika i Maciej chcą popracować nad swoim małżeństwem, dlatego postanawiają skorzystać z tajemniczego prezentu. Jest nim pobyt w ustronnym, leśnym pensjonacie. Gdy Maciej musi wyjechać, akcja przybiera nieoczekiwany obrót. Bohaterowie mają tajemnice, a na światło dzienne wypływają wspomnienia o zbrodniach sprzed wielu lat…

Tu znajdziesz naszą przedpremierową recenzję >>

Premiera 13 lutego 2019.

W pierwszym lutowym tygodniu pojawi się książka, na którą czekają fani cyklu inkwizytorskiego Jacka Piekary. To już trzeci tom serii Płomień i krzyż.

Książkowe zapowiedzi luty 2019 - Płomień i krzyż 3. Sprawdź w TaniaKsiazka.plPłomień i krzyż (Tom 3) Jacek Piekara

Inkwizytorzy Arnold Lowefell i Mordimer Madderdin znów się spotykają, by wspólnie stanąć do walki. Tym razem udadzą się do dzikiej krainy, której mieszkańcy połączyli wiarę w Chrystusa z pogańskim obrządkiem.

Słyszeliście już o planach powstania gry na podstawie cyklu inkwizytorskiego Piekary? Jeżeli interesuje Was ten temat, to zajrzyjcie tutaj.

Premiera 6 lutego 2019.

To już wszystkie zapowiedzi, które dla Was wybrałam. Oczywiście to zestawienie jest bardzo subiektywne, a w lutym ukaże się jeszcze więcej książek, na których warto będzie zawiesić oko. Więcej zapowiedzi znajdziecie w tym miejscu. I odwiedzajcie nas regularnie, bo na bieżąco będziemy pisać o tym, co w świecie książek piszczy.

A jakie lutowe premiery wpadły Wam o oko? Czy już jakieś książki zdążyły Was skusić?