Chyłka - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Drugi sezon serialu o Chyłce z pewnością ucieszy wszystkich miłośników książek Remigiusza Mroza, na których podstawie powstał serial. Powody do zadowolenia mają także ci, którzy wciągnęli się w oglądanie ekranizacji zupełnie przypadkowo, a produkcja przypadła im do gustu. Pierwszy sezon o Chyłce, bezkompromisowej i bezwzględnej prawniczce, odniósł ogromny sukces. Tym samym producenci mają zamiar kontynuować cały projekt, a odbiorcy mogą liczyć na kontynuacje ekranowych przygód ich ulubionej bohaterki. Zainteresowani? Koniecznie czytajcie dalej, aby dowiedzieć się więcej!

Drugi sezon serialu o Chyłce – kilka informacji

Kasacja - kup na TaniaKsiazka.pl

Pierwszy sezon serialu widzowie mogli obejrzeć na platformie Player.pl. Po pojawieniu się tam ostatniego odcinka serial będzie można zobaczyć na stacji TVN. Emisja przygód nieustraszonej mecenas Joanny Chyłki będzie odbywała się w soboty o godzinie 20. Premiera pierwszego odcinka w telewizji przewidywana jest na 23 lutego. Za reżyserię odpowiada Łukasz Palkowski, natomiast w rolę główną wcieliła się Magdalena Cielecka.

W obliczu sukcesu, jaki osiągnął pierwszy sezon serialu, autorzy zapowiadają, że pojawi się także drugi. Mało tego, jego emisja ma dojść do skutku jeszcze w tym roku! Drugi sezon będzie opierał się na pierwszej książce z serii, czyli powieści pt. Kasacja. O czym opowiada sama historia i jak to wszystko się zaczęło?

Syn biznesmena zostaje oskarżony o zabicie dwóch osób. Wina wydaje się oczywista, a morderca przez 10 dni nie pozbywa się ciał swych ofiar. W kancelarii „Żelazny&McVay” sprawę prowadzi Joanna Chyłka. Nieprzebierająca w środkach prawniczka, która zrobi wszystko, by odnieść zwycięstwo w ostatecznej batalii sądowej. Pomaga jej młody aplikant – Kordian. Mimo różnicy wieku ich znajomość rozwija się nie tylko na płaszczyźnie zawodowej. Tymczasem ich klient zdaje się prowadzić własną grę, której reguły zna tylko on sam. Tym samym nie przyznaje się do winy, ale też nie zaprzecza, że jest mordercą. Dwoje prawników zostaje wciągniętych w wir manipulacji, który sięga dalej, niż sami mogliby przypuszczać.

Nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwie czekać na drugi sezon serialu o Chyłce. Tymczasem tutaj znajdziecie wszystkie książki z serii.