Nie myśl, że znikną - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Nie myśl, że znikną – taki tytuł nosi nowość od Marcina Grygiera. Czytelnicy w Polsce mieli już okazję przekonać się o talencie pisarza, który debiutował w 2016 roku. Jak się okazało, jego pierwsza powieść pt. Nie patrz w tamtą stronę stała się hitem. Ciepłe przyjęcie odbiorców i błyskawiczny sukces sprawiły, że Grygier bez zwłoki zabrał się za tworzenie kolejnej książki. Tym samym mamy przyjemność przedstawić Wam gorącą nowość, która z pewnością zainteresuje wszystkich miłośników kryminału i sensacji. Koniecznie to sprawdźcie!

Nie myśl, że znikną - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Marcina Grygiera – opis fabuły

Grupa chłopców, jak co dzień, bawi się w parku. Żaden z nich nie był gotowy na to, co zobaczyli w te ciepłe, kwietniowe popołudnie. W pobliskim jarze znajdują ciało mężczyzny. Zwłoki są nagie od pasa w dół, a twarz ofiary została zmasakrowana. W dodatku w jego pośladki ktoś z premedytacją wbił kawałki szkła. Jak się okazuje, zwłoki nalezą do śląskiego biznesmena.

Zaledwie kilka dni później zostaje odkryte kolejne zmasakrowane ciało. Przed policją trudne zadanie. Czy obie te zbrodnie są ze sobą w jakiś sposób powiązane? Komisarz Walter został właśnie przeniesiony do Katowic z komendy stołecznej. Czy uda się mu rozwiązać tę zagadkę? Czy zamordowani stali się przypadkowymi ofiarami szaleńca? A może to tylko zwykły, nieszczęśliwy zbieg okoliczności? Trudno nie odnieść wrażenia, że w tej historii wszystko dzieje się z jakiejś przyczyny…

Warto tutaj dodać, że Marcin Grykier ukończył Politechnikę Śląską, a z wykształcenia jest chemikiem. Zawodowo związany jest z branżą poświęconą sprzętowi medycznemu. Z zamiłowania to narciarz, biegacz i motocyklista. A kiedy znajduje chwilę wolnego czasu, poświęca się pisaniu. To także szczęśliwy ojciec dwóch dorosłych synów oraz kochający mąż.

Najnowszą książkę pisarza pt. Nie myśl, że znikną znajdziecie tutaj. Autor po raz kolejny udowadnia, że jego spektakularny sukces nie był kwestią przypadku. Powieść, którą dziś mamy przyjemność Wam prezentować to wciągająca i mroczna historia. Przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom gatunku. Gorąco polecamy!