Książka

Księgarnia TaniaKsiazka.pl wyróżniona w konkursie Ekomersy 2015

Ekomersy

Księgarnia TaniaKsiazka.pl wyróżniona w konkursie Ekomersy 201514 października na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyła się uroczysta gala, na której poznaliśmy zwycięzców konkursu Ekomersy 2015.

Jednym z laureatów została księgarnia TaniaKsiazka.pl, zdobywając pierwsze miejsce w kategorii „Akcja promocyjna sklepu” za inicjatywę wpierającą krwiodawstwo „Nie bądź żyła! Oddaj krew i zgarnij rabat na zakupy w TaniaKsiazka.pl”. Księgarnia w finałowym rozstrzygnięciu pokonała trzech e-commersowych konkurentów.

Więcej o akcji:

Nie bądź żyła! Oddaj krew i zgarnij rabat na zakupy w TaniaKsiazka.pl– głównym celem akcji jest uświadomienie jak największej ilości osób, iż  oddanie krwi praktycznie nic nas nie kosztuje, a dzięki temu można przyczynić się do uratowania czyjegoś życia. Chcemy zachęcić jak największą rzeszę osób do przyłączenia się do inicjatywy. W ramach podziękowania, każda osoba, która odda krew, otrzyma wraz z czekoladami kupon rabatowy na zakupy w TaniaKsiazka.pl. Do naszej akcji dołączyły centra krwiodawstwa z całej Polski, wraz ze swoimi oddziałami terenowymi.

Gratulujemy serdecznie ekipie księgarni TaniaKsiazka.pl! Oby tak dalej! 😀