Kwietniowe zapowiedzi sci-fi 2021

Zabieramy Was w podróż w przyszłość, gdzie staniemy przed trudnymi wyborami, których efekty mogą ważyć losy świata… Poznajcie kwietniowe zapowiedzi sci-fi 2021!

Kwietniowe zapowiedzi sci-fi 2021

Kwietniowe zapowiedzi sci-fi 2021. Rój Hellstroma znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Rój Hellstroma

Nils Hellstrom to znany ekolog, entomolog, autor filmów dokumentalnych i wykładowca. Jednocześnie jest to człowiek o sporych koneksjach politycznych. Uwagę władz przyciąga, gdy podczas obserwacji jego siedziby w Oregonie ginie bez śladu jeden z agentów rządowych.

Tajna Agencja zaniepokojona przechwyconymi dokumentami Hellstroma, które wskazują na budowę tajnej broni, wysyła w teren kolejny zespół. Jego odkrycia są wysoce niepokojące i groźne. Nawet dla policyjnego państwa, jakim stały się Stany Zjednoczone.

PREMIERA: 27 kwietnia 2021

Kwietniowe zapowiedzi sci-fi 2021. Zobaczyć jętki o świcie znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Zobaczyć jętki o świcie

Detektyw Louis Sterling ma właśnie rozpocząć długo wyczekiwany urlop. Kiedy wreszcie udaje mu się domknąć wszystkie bieżące sprawy, do jego biura niespodziewanie wkraczają kobieta i mężczyzna z bronią w ręku, żądając jego pomocy.

Okazuje się, że z pozoru zwyczajna sprawa, którą Sterling niedawno się zajmował, ma drugie dno. Samobójstwo dotyczyło kobiety czy może jej klona? A może nie było to samobójstwo, a sprytnie ukartowane morderstwo? Kiedy przeciwnikiem jest milioner o gangsterskich zapędach, rozwiązanie zagadki może się okazać dużo trudniejsze, niż wydawało się na początku…

PREMIERA: 9 kwietnia 2021

Wojny palladowe. Uderzenie znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Uderzenie. Wojny Palladowe. Tom 2

Gdy ktoś znajdzie się po niewłaściwej stronie rozpętanego nierozważnie konfliktu, zazwyczaj płaci za to wysoką cenę. W przypadku Adena Jansena oznacza to konieczność przyjęcia nowej tożsamości i skrzętne ukrywanie swojej przeszłości. Przeszłość ma jednak to do siebie, że lubi o sobie przypominać. Oczywiście, w najmniej odpowiednim momencie…

PREMIERA: 9 kwietnia 2021

Kwietniowe zapowiedzi sci-fi 2021. Paradise znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Expeditionary Force. Paradise. Tom 3

Kiedy załoga Latającego Holendra odcięła nieprzyjaznym obcym dostęp do Ziemi, żołnierze Sił Ekspedycyjnych utknęli na planecie, którą nazwali Paradise. Załoga wyrusza na następną misję, a ONZ życzy sobie, by sprawdzili sytuację ludzi na Paradise.

Jednak pułkownik Joe Bishop ostrzega ich, że to, co zobaczą, może im się nie spodobać. Co gorsza, nie mogą zrobić nic bez narażania przy tym Ziemi.

PREMIERA: 23 kwietnia 2021

Przez ciemne zwierciadło znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Przez ciemne zwierciadło

Kolejna propozycja to wznowienie powieści Philipa K. Dicka napisanej na podstawie doświadczeń samego autora związanych z subkulturą narkotykową lat 70. Poznajcie najbardziej toksyczny narkotyk, jaki kiedykolwiek trafił na ulice Los Angeles. Narkotyk, który niszczy połączenia neuronalne, prowadząc do całkowitego i nieodwracalnego uszkodzenie mózgu.

Tajny agent narkotykowy, który nazywa siebie Bobem Arctorem, desperacko pragnie odkryć ostateczne źródło zaopatrzenia. Jednak niepostrzeżenie Arctor uzależnia się tak szybko, jak ćpuny, wśród których pracuje…

Co warte zauważenia, autor oparł swoją powieść na sytuacjach, których sam był świadkiem.

PREMIERA: 21 kwietnia 2021

Kwietniowe zapowiedzi sci-fi 2021 – po który tytuł sięgniesz jako pierwszy?

Kwietniowe zapowiedzi sci-fi 2021