Letnie lektury, nowości i zapowiedzi w dobrych cenach na TaniaKsiążka.pl

Lato, lato, lato czeka. Razem z latem czeka rzeka. Razem z rzeką, czeka las… Pamiętacie tę piosenkę? Lato to nie tylko czas na wyprawy i spotkania z przyrodą. To przede wszystkim pora odpoczynku. Długie letnie popołudnia i wieczory sprzyjają lekturze. Poza tym myślę, że większość z nas należy do osób, które nie wyobrażają sobie plażowania bez odpowiedniej książki. W letnich miesiącach na rynku wydawniczym pojawiło się mnóstwo ciekawych książek. Przygotowałam specjalnie dla Was zestawienie, w którym znajdziecie letnie lektury, nowości i zapowiedzi książkowe.

Letnie lektury, nowości i zapowiedzi

Letnie lektury, nowości i zapowiedzi w dobrych cenach na TaniaKsiążka.plKsięga Joanny Lidia Yuknavitch

To porywający świat dystopii. Opowieść o sile natury i przetrwaniu. Po geokatastrofie ludzkość pogrąża się w wojnie. Po kataklizmie gatunek ludzki się zmienia w istoty o białej, niemal przeźroczystej skórze, bez zmysłu zapachu, smaku i cech płciowych. Joanna ma być wybawicielką tego świata.

Letnie lektury, nowości i zapowiedzi w dobrych cenach na TaniaKsiążka.plŻona mordercy Rachel Caine

Mąż Giny okazał się seryjnym mordercą, czego zrozpaczona kobieta nawet nie podejrzewała. Świat jej rodziny legł w gruzach, a ona i dzieci są dręczeni przez anonimowych prześladowców, więc muszą zmienić tożsamość i zacząć życie od nowa. W miejscowości, którą Giny wybiera na miejsce nowego początku, w jeziorze zostaje znalezione ciało kobiety. Pozorny spokój legł w gruzach.

Letnie lektury, nowości i zapowiedzi w dobrych cenach na TaniaKsiążka.plOstre przedmioty Gillian Flyn. Premiera 4 lipca 2018

Polskie wydanie debiutanckiej książki autorki bestsellerowej Zaginionej dziewczyny.

Camille, dziennikarka śledcza musi wrócić do rodzinnego miasteczka, żeby opisać śledztwo w sprawie morderstwa dwóch dziewczynek. To powrót do okropnych wspomnień z dzieciństwa, od których uciekła. Czy będzie w stanie to przetrwać?

Letnie lektury, nowości i zapowiedzi w dobrych cenach na TaniaKsiążka.plKopia doskonała Małgorzata Rogala

Nowa seria od mistrzyni kryminału psychologicznego. Celina, początkująca detektyw, zostaje poproszona o odnalezienie zaginionej kopistki dzieł sztuki. Podczas śledztwa musi się zmierzyć z samą sobą i swoimi traumami.

Letnie lektury, nowości i zapowiedzi w dobrych cenach na TaniaKsiążka.plZapach wspomnień Jan Moran

To mistrzowski romans. W 1939 roku perfumiarka Danielle wraz z mężem płynie na pokładzie luksusowego liniowca. Wybucha wojna, która rozdziela ich z synem. Kolejne miesiące i lata to dla Danielle, która stara się odnaleźć zagubioną rodzinę, najtrudniejsze chwile w życiu.

Letnie lektury, nowości i zapowiedzi w dobrych cenach na TaniaKsiążka.plNaznaczona Adelia Saundets. Premiera 13 lipca

Magdalena jest naznaczona niezwykłym darem. Na skórze ludzi widzi wypisane słowa i daty opisujące ich miłość, śmierć i popełnione przez nich grzechy. W Paryżu poznaje Neila, który ma na policzku wypisane jej imię.

To historia o miłości, tajemnicy i melancholii.

Letnie lektury, nowości i zapowiedzi w dobrych cenach na TaniaKsiążka.plNie ukryjesz się Susan Lewis

Wciągający thriller o  tym, że od grzechów przeszłości nie można uciec.

Pewne tragiczne wydarzenie w życiu Justine zmuszą ją do tego, by zostawiła wszystko: pracę, rodzinę i zaczęła nowe życie. Z Londynu wyjeżdża do małego amerykańskiego miasteczka i domku nad jeziorem, w którym kiedyś odwiedzała swoją babcię. Ale czy od przeszłości można uciec?

Letnie lektury, nowości i zapowiedzi. Literatura młodzieżowa

Letnie lektury, nowości i zapowiedzi w dobrych cenach na TaniaKsiążka.plOdrobina brokatu Shari L. Tapscott

To pełna blasku historia o pierwszej miłości.

Nastoletnia Lauren ma już swój plan na wygodne życie. Skończy szkołę i wyjdzie za mąż za kogoś sławnego. Wszystkie plany pokrzyżuje jej Harrison, przyjaciel brata Lauren, który zamieszka w domku gościnnym jej rodziców.

Letnie lektury, nowości i zapowiedzi w dobrych cenach na TaniaKsiążka.plWysłannicy. Tom 1. Larrista Melissa Darwood

Nowe wydanie; zawiera nowe rozdziały.

Pierwsza część fantastycznej serii dla młodzieży. Larysa to zwykła i niczym niewyróżniająca się nastolatka, która marzy o miłości. Za sprawą urodzinowego życzenia poznaje dwóch chłopaków, z których każdy o nią zabiega. Okaże się, że dziewczyna znalazła się w samym środku bitwy między dobrem i złem.

Letnie lektury, nowości i zapowiedzi w dobrych cenach na TaniaKsiążka.plThe Kissing Booth Beth Reekles. Nowe wydanie, premiera 4 lipca

To nowe wydanie bestsellerowej książki zekranizowanej przez Netflix. To przewrotna historia dla młodzieży o pierwszym pocałunku i odwiecznych zmaganiach głowy z sercem.

Książkę warto przeczytać, zanim obejrzycie film.

 

Słyszeliście już, że w Księgarni TaniaKsiążka.pl 22 czerwca rusza promocja na książki na lato, w tym nowości, zapowiedzi i bestsellery? Możecie je kupić nawet do 45% taniej. Wszystkie książki objęte tą promocją znajdziecie tutaj. Spieszcie się, bo oferta będzie ważna tylko do 26 czerwca!

A jakie są Wasze książki na lato? Macie już swoje upragnione typy?

Letnie lektury, nowości i zapowiedzi w dobrych cenach na TaniaKsiążka.pl

Kliknij po letnie książki w promocji!