Literatura dla kobiet - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Literatura dla kobiet to szeroko pojęta definicja. W związku z tym w naszym dzisiejszym zestawieniu nawet najbardziej wymagająca czytelniczka znajdzie coś dla siebie. Ponieważ umieściliśmy tu książki z gatunku obyczajowego, romansów współczesnych czy literatury erotycznej. Poza tym proponowane tytuły to zarówno zagraniczne bestsellery, które w błyskawicznym tempie stały się międzynarodowymi hitami, jak i rodzime perełki. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak gorąco zachęcić was do zapoznania się z dzisiejszym zestawieniem. Koniecznie to sprawdźcie i dajcie nam znać, czy któraś opowieść wpadła wam szczególnie w oko!

Literatura dla kobiet - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Uniwersytet - kup na TaniaKsiazka.plLiteratura dla kobiet – Uniwersytet, tom V serii Fallen Crest

Sam i Mason dołączają do Logana na tym samym uniwersytecie. Łączy ich wspólny wróg. Sebastian Park – przewodniczący bractwa prawdziwych drani.

Poza tym Mason Kade stąpa po kruchym lodzie. Wie, że jest obserwowany przez innych zawodników. Nie oznacza to jednak końca wojny z Sebastianem. W związku z tym musi być ostrożny – wystarczy jeden niewłaściwy ruch, aby stracić wszystko. Karierę sportowca, wizerunek twardziela i Sam, na którą ten drań Park właśnie urządził polowanie.

Książka już dostępna.

Literatura dla kobiet – Droga do ciebieLiteratura dla kobiet – zobacz na TaniaKsiazka.pl

Cooper to dziewczyna z sąsiedztwa, która jest kelnerką w przydrożnej knajpie. Uwielbia jogę, swojego psa i marzy o przeprowadzce do dużego miasta. Pewnego dnia w pracy podchodzi do wyjątkowo przystojnego klienta, aby przyjąć zamówienie. Mężczyzna zaskakuje ją pytaniem: „Co daje ci szczęście?”. Okazuje się, że ma na imię Emery i jest w trakcie samotnego roadtripu. W związku z tym Cooper podejmuje szaloną decyzję i wyrusza w drogę z nieznajomym. Ta spontaniczna podróż zmieni ich życie w sposób, jakiego się nie spodziewają.

Książka dostępna od 11 marca 2020 roku.

Nimfomanka - kup na TaniaKsiazka.plLiteratura dla kobiet – Nimfomanka

Anita jest uzależniona od seksu. Stacje benzynowe, bary, męskie toalety – każde miejsce jest dobre, żeby poderwać faceta. A oni prawie nigdy nie odmawiają. Tym samym kobieta od lat żyje na krawędzi. Z czasem traci wszystko: syna, dom i każdą kolejną pracę. Rozpaczliwie pragnie bliskości, ale nie potrafi nikogo przy sobie zatrzymać. Palący głód seksu sprawia, że wszystko inne przestaje się liczyć.

Desperackie pragnienie bliskości i głód przygodnego seksu odebrały jej wszystko.
A jednak wciąż walczy o godność i miłość.

Książka już dostępna.

Literatura dla kobiet – Pakt z diabłemPakt z Diabłem - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Drapieżny miliarder Jericho Forge nie przegrywa. Nigdy się nie wycofuje i zawsze dostaje to, na co ma akurat ochotę. Nie potrzebuje pozwoleń i nie musi nikogo przepraszać. On może wszystko. Dosłownie. Nie ma żadnych skrupułów. Podobnie jak olśniewająca India Baptiste, zwana Królową Midas, niezrównana pokerzystka, znana z cudownej urody i bezwzględności w grze. Jeśli India postanowi, że musi wygrać, zrobi wszystko, aby to osiągnąć. Nawet jeśli miałaby dać w zastaw samą siebie.

Szybko jednak okazuje się, że zakład z Forge’em był złym pomysłem. Kobieta spodziewała się, że w ten sposób wygra dziesięć milionów dolarów. Pieniądze, od których tak wiele zależało. Jednak tym razem przegrała. A w związku z tym straciła wszystko, co kochała. Poza tym znalazła się w całkowitej władzy mężczyzny, który najwyraźniej postanowił z niej korzystać zgodnie ze swoimi zachciankami.

Książka już dostępna.

Literatura dla kobiet - sprawdź na TaniaKsiazka.plLiteratura dla kobiet – Niespokojne serce

Julianna wiedzie spokojne, poukładane życie, ale nie jest szczęśliwa. Studiuje kierunek, który wybrali dla niej rodzice i spotyka się z chłopakiem, którego nie kocha. Kiedy zostaje wyrzucona ze studiów, a jej związek się kończy, postanawia pójść za głosem serca i zacząć spełniać swoje marzenia. Mając ze sobą jedną walizkę i dwieście złotych w kieszeni, wyrusza w podróż w nieznane. Trafia do małopolskiej wsi, gdzie pod swoje skrzydła bierze ją nieznajoma staruszka.

Julianna bardzo szybko aklimatyzuje się w nowym miejscu. Nie wie jeszcze, że nie przez przypadek trafiła właśnie tutaj. Stary dwór w Zaleszycach przyciąga ją z magnetyczną siłą, a znaleziony w zrujnowanym domu zeszyt staje się kluczem do tajemnicy z przeszłości.

Książka już dostępna.

Literatura dla kobiet – Nic za darmoNic za darmo - kup na TaniaKsiazka.pl

Mąż Mai zginął w wypadku samochodowym. W związku z tym kobieta nie potrafi pogodzić się z utratą ukochanego. Stara się skupić na wychowaniu małego Jasia i pracy, lecz czuje, że w jej sercu nie ma już miejsca na nową miłość. Nawet Rafał, w którym znajduje oparcie, nie może liczyć na coś więcej niż przyjaźń. Już spotkała tego jedynego i nic tego nie zmieni, mimo że już go nie ma. Pewnego dnia na cmentarzu Maja rozmawia z tajemniczą cyganką. To spotkanie zmieni wszystko. Ponieważ kobieta budzi się dwadzieścia lat wcześniej w dniu swojej matury.

Książka dostępna od 25 marca 2020 roku.