Literatura Erotyczna 2017

Na wiele z tych tytułów fani literatury erotycznej czekają od dawna. Trylogia erotyczna E.L. James nie tylko sprawiła, że gatunek literacki ukrywający się dotąd w cieniu zaczął pojawiać się na półkach bestsellerów największych polskich księgarni, ale także rozbudziła apetyt na “więcej” takich tytułów. Sprawdźcie, jakie nowości pojawią się w najbliższych miesiącach na półce z książkami: Literatura erotyczna 2017.

Literatura erotyczna 2017 – II kwartał

Aced - znajdź na TaniaKsiazka.pl10. Aced Uwikłani Seria Driven, K. Bromberg. Premiera: 11 kwietnia

Aced to już czwarty tom jednej z najpopularniejszych po greyowskiej i najlepiej ocenianych wśród fanów serii erotycznych, czyli cyklu Driven. W tym tomie poznajemy dalsze losy związku Rylee i Coltona. Nad ich kruchym szczęściem wiszą burzowe chmury.

Dziewczyna na miesiąc: kwiecień, maj, czerwiec

9. Dziewczyna na miesiąc. Kwiecień-maj-czerwiec, Audrey Carlan. Premiera: 11 kwietnia

Ta dziewczyna co miesiąc kocha kogoś innego. Jednak każdy z jej partnerów wnosi do jej życia jakiś ważny stały element i zmienia ją bezpowrotnie. Bohaterka tej książki została niejako zmuszona do roli, którą pełni, jednak nie zaprzeczy, że czerpnie z niej także coś dla siebie. Drugi tom niezwykle gorącej historii erotycznej.

Boss8. Boss, Sierra Cartwright. Premiera: 27 kwietnia

Trzeci tom historii ze świata rodziny Donovanów. Tym razem dowiemy się jak młodszy z braci, Nathan Donovan, radzi sobie z pokusami. Kelsey Lane to niewątpliwie niezwykle silna pokusa, tym bardziej kiedy ta piękna kobieta zostaje jego podwładną. Kelsey szybko się zorientuje, że oczekiwania jej szefa wykraczają poza społecznie akceptowane normy w relacji szef-pracownica.

Sex Machine7. Sex Machine, Marie Force. Premiera: 21 kwietnia

Honey Carmichael to dziewczyna, która wierzy w prawdziwą miłość. Jednak zanim pozna tego jedynego, chciałaby nabrać nieco wprawy w sprawach łóżkowych. Na nauczyciela wybiera Blake’a Dempsey’a, miejscowego kochasia. Ta relacja wykroczy znacznie dalej niż się spodziewali.

Mafijna milosc tom 36. Przebudzenie Morfeusza, K.N. Haner. Premiera: 17 maja

Ta część niezwykle zmysłowej serii K. N. Haner jest zupełnie inna niż pozostałe, bardziej zmysłowa i emocjonalna. Teraz wszystko w końcu się rozstrzygnie. Czy Cassandra i Adam mają szansę na własny happy ending? Czy taka miłość jak ich bolesna i trudna, może skończyć się dobrze?Pierwszy dotyk

5. Pierwszy dotyk, Laurelin Paige. Premiera: 14 kwietnia

Życie Emily Wayborn zmienia się bezpowrotnie, kiedy dziewczyna otrzymuje dziwną wiadomość od swojej zaginionej przyjaciółki. Dziewczyna podejrzewa, że ze zniknięciem koleżanki może mieć związek Reeve Sallis, miliarder i znany hotelarz.

Chandler

4. Uwikłani. Chandler, Laurelin Paige. Premiera: 19 maja

Piąty tom jednej z najpopularniejszych serii erotycznych w Polsce i na świecie: Uwikłanych. Tym razem poznamy sekrety sypialni, a właściwie pokoju firmowego młodszego brata Hudsona, Chandlera. Czy znajdzie się kobieta, która usidli tego playboya i sprawi, że mężczyzna zacznie poważnie myśleć o monogamii?

Ms. manwhore

3. Ms. Manwhore, Katy Evans. Premiera: 19 maja

Ta relacja rozgrzała do czerwoności wiele niewieścich serc. Malcolm i Rachel – najgorętsza para w Chicago wydaje się w końcu mieć szansę na swój szczęśliwy finał przed ołtarzem. Ale czy rzeczywiście?

Nieczysta gra. Na szczycie. Tom 3

2. Na szczycie. Nieczysta gra K.N. Haner. Premiera: 14 czerwca

Nieczysta gra to trzeci tom brawurowej serii K.N. Haner, Miłość w rytmie rocka. Rebeka i Sedrick mają przed sobą same radosne plany, chociaż trudno było przypuszczać, że rockman i striptizerka mogą stworzyć szczęśliwy związek. Jednak, jak to w tak ekscytujących i niezwykle namiętnych relacjach bywa – szczęśliwe zakończenie jest jeszcze dla nich na razie tylko marzeniem.

MMA Fighter. Szansa1. MMA fighter. Szansa, Vi Keeland Premiera: 16 czerwca

Zawodnicy MMA to wyjątkowo seksowni mężczyźni. Niestety często także niestali w uczuciach. Pewna dziennikarka Liv Michaels będzie musiała przeprowadzić wywiad z jednym z nich. Okaże się, że poznali się już kiedyś, w czasach szkolnych, kiedy on był najprzystojniejszym chłopakiem w szkole, a ona szarą myszką. Jak będzie tym razem?

Ta wiosna i lato zapowiadają się wyjątkowo gorąco. ☺