No i stało się! Magda M. Ciąg dalszy nastąpił już 18 czerwca 2018 roku będzie dostępna w sprzedaży. To bez wątpienia doskonała wiadomość dla wszystkich miłośniczek literatury kobiecej i obyczajowej. A zwłaszcza tych, które z zapartym tchem i uwagą śledziły perypetie i losy ulubionych bohaterów na małym ekranie. Mija właśnie dziesięć lat, odkąd TVN zakończył emisję popularnego serialu Magda M.. Teraz przyszedł czas na kontynuację i zupełnie nowe otwarcie w życiu bohaterki i jej przyjaciół. Zaciekawione? Koniecznie to sprawdźcie!

Magda M. Ciąg dalszy nastąpił – powrót ulubionych bohaterów

Ten poranek miał być jak wiele innych, wspólnych poranków. Przewidywalny, a jednocześnie uroczy. Piotr spokojnie czekał, aż przyjdzie do niego pod prysznic. A ona wiedziała, że mężczyzna zacznie wybijać jej z głowy botoks. Tak, był świadoma, że są piękniejsze kobiety od niej. Ale Piotr nieustannie powtarzał jej, że żadna nie ma tego, co on nazywał światełkiem w oczach. Tak właśnie miał wyglądać typowy dzień Magdy i Piotra. Jednak los bywa nieprzewidywalny i miał zupełnie inne plany, w związku z tą dwójką.

Zakochana, spokojna i szczęśliwa Magda nawet nie przeczuwała, że cały jej świat już niebawem się zmieni. A starannie poukładane życie przyjdzie jej składać na nowo. Czy bohaterka poradzi sobie z nową rzeczywistością? I czy szczęście może być dane raz na zawsze?

Jeszcze raz przypominamy, że książka pt. Magda M. Ciąg dalszy nastąpił Radosława Figury, będzie dostępna od 18 czerwca bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Niestety nie ma jeszcze oficjalnych informacji, które potwierdziłyby, że na podstawie tej historii zostanie stworzony również serial. Jako pocieszenie można dodać, że nikt też nie zaprzeczył, że taka ewentualność jest brana pod uwagę. Dlatego wszystkie miłośniczki serialu muszą uzbroić się w cierpliwość. Możemy obiecać, że jak tylko dowiemy się więcej, będziemy informować Was o tym na bieżąco. Trudno wyobrazić sobie fakt, że producenci zrezygnują z realizacji serialu, którego pierwszy sezon spotkał się z tak entuzjastycznym i gorącym przyjęciem widzów. Dlatego też nie pozostaje nam nic innego, jak czekać. A czas ten z pewnością umili Wam prezentowana dziś powieść.