Małżeństwo z odzysku - kup na TaniaKsiazka.pl

Małżeństwo z odzysku to książka, która przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom romantycznych historii. Jednak nie jest to zwykły romans, który prowadzi Czytelnika po utartych schematach. To opowieść pełna humoru, zaskakujących zwrotów akcji i scen przepełnionych melancholią oraz gorącym uczuciem. Ponadto postacie stworzone przez autorkę są niezwykle realne i bardzo szybko stają się bliskie odbiorcy. Jeśli więc poszukujecie lektury, która uprzyjemni Wam popołudniowy czas, trafiliście idealnie. Koniecznie sprawdźcie sami, co Agata Przybyłek serwuje odbiorcom tym razem.

Małżeństwo z odzysku – zwariowana komedia, która rozbawi Was do łez

Istnieje wiele pytań, na które odpowiedzi różnią się w zależności od punktu widzenia. Wojna płci wydaje się trwać od zarania dziejów. A pytania typu „Czy jedno niewinne spojrzenie w kobiecy dekolt może świadczyć o zdradzie?” wcale nie ułatwiają sprawy. Zwłaszcza kiedy odpowiedź wydaje się oczywista… Tak, jest to zdrada, jeśli to właśnie Twój mąż wpatruje się w dekolt innej. Dlatego też główna bohaterka, Zuzanna, wraz z przyjaciółką postanawiają zabawić się w biuro detektywistyczne.

Żarty kończą się jednak bardzo szybko. Obie kobiety, podążając za szanownym małżonkiem, wpadają w poważne tarapaty. Jak się okazuje, to nie ich jedyne zmartwienie. Zuzanna musi mieć oczy dookoła głowy, gdyż wyczuwa, że ktoś wciąż „siedzi im na ogonie”. I jak tu pracować w takich warunkach? Na dokładkę, gdyby jednak problemów okazało się mało, bohaterka obiera cel, który staje się jej priorytetem. Ma zamiar znaleźć nową dziewczynę swojemu byłemu chłopakowi. Szaleństwo? To chyba zbyt łagodne słowo…

Agata Przybyłek po raz kolejny udowadnia, że jej ogromny sukces nie jest kwestią przypadku. Najnowsza powieść z pewnością skradnie Wasze serce i pozostanie w pamięci na długo. Jeśli do tej pory nie mieliście jeszcze okazji zapoznać się z jej twórczością, koniecznie nadróbcie zaległości, znajdziecie je tutaj. Zwłaszcza że za oknem pogoda coraz częściej przypomina o tym, że jesień już blisko.

Książkę pt. Małżeństwo z odzysku znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy wszystkim miłośnikom obyczajowych powieści, zabarwionych nutą miłości i romantyzmu.