Marcowe premiery

Już za chwilę nadejdzie kalendarzowa wiosna. Póki co tęsknie wypatrujemy pierwszych oznak przyrody budzącej się do życia, ale zanim porzucimy zimowe płaszcze – sięgniemy po wiosenne tytuły! Poznajcie marcowe premiery i powitajcie romantyczną książkową wiosnę. Przed Wami bowiem nowości z literatury obyczajowej, które ogrzeją serca niczym kubek gorącego kakao.

Marcowe premiery

Marcowe premiery

Dzień kobiet

Znów jest 8 marca i jak co roku w kawiarni u Róży spotykają się trzy kobiety. Cecylia jest nestorką rodu. To matka i babcia, która uwielbia snuć opowieści o dawnych czasach, bo te były dla niej niezwykle burzliwe. Cecylia była niegdyś tancerką występującą na deskach największych scen Europy.

Agnieszka natomiast to kobieta w średnim wieku. Rozwiodła się ze swoim mężem tuż po tym, jak na świat przyszła jej córka, Izabella. Przytłoczona codziennymi obowiązkami, postanowiła żyć na dwieście procent. Szybko okazuje się jednak, że rzeczywistość wypada blado przy jej wielkich marzeniach. Teraz za wszelką cenę chce naprawić stosunki z córką. Kiedy zaś na horyzoncie pojawia się były mąż, życie Agnieszki znów wywraca się do góry nogami.

Izabella niedawno przekroczyła trzydziestkę. Na pozór jest szczęśliwą i spełnioną kobietą. W rzeczywistości jednak dręczy ją dotkliwa samotność. Kiedy w jej życiu pojawia się pewien przystojny lekarz, serce Izabelli zaczyna bić w zastraszająco szybkim tempie. Niestety skrywany w głębi duszy sekret staje na przeszkodzie rodzącej się miłości…

Premiera: 4 marca 2020

Jeszcze będzie przepięknie

Życie w Miłosnej tylko pozornie wraca na dawne tory. W rzeczywistości pod pozorami spokoju i harmonii aż wrze od skrywanych namiętności.

Ada przysięga sobie, że już nigdy nie będzie płakała przez mężczyznę. Igor usiłuje znaleźć równowagę między powinnością a uczuciem. Przyjaźń Dawida i Zuzy zostaje wystawiona na ciężką próbę. Na szczęście wszelkie napięcia łagodzi dobry duch tego miejsca – ogrodnik Antoni.

Jakie sekrety skrywa pamiętnik cioci Bogny? Czy przyjaźń i szczera sympatia wystarczą, by pomóc komuś, kogo dotknęła prawdziwa tragedia? No i jakie zmiany przyniesie mieszkańcom dworku ich pierwsza wiosna w Miłosnej?

Premiera: 11 marca 2020

Pudełko z pamiątkami

Aśka Maciejska to singielka, której zadziorności i dowcipu można tylko pozazdrościć. W wolnych chwilach albo ratuje z opałów przyjaciółki, albo sama pakuje się w tarapaty. Tak też staje się w momencie, kiedy postanawia poznać prawdę o swoich rodzicach.

Babcia Maryla, z którą mieszka od ósmego roku życia, nie chce rozmawiać o tym, co było. Próba konfrontacji dla jednej kończy się kontuzją, a dla drugiej szpitalem. Od tego momentu Aśka będzie zmuszona przełamać swoją niechęć do proszenia innych o pomoc. Będzie również wspierać Wiktorię – neurotyczkę o samoocenie na poziomie Rowu Mariańskiego, oraz Lilianę – świeżo upieczoną małżonkę. Przy okazji zostanie ekspertką od problemów nastolatek.

Przez cały czas nie przestanie szukać tajemniczego pudełka z pamiątkami, czyli furtki do zagadki z przeszłości. A pewien ortopeda o nieposkromionej czuprynie nie będzie chciał opuścić jej myśli…

Premiera: 17 marca 2020

Poranki na Miodowej

Małgorzacie udało się zapomnieć o przeszłości. Wiedzie szczęśliwe życie,  jest zadowolona z kariery zawodowej i związku z Robertem. Do czasu, aż pewnego dnia otrzymuje list w błękitnej kopercie. Kto dziś jeszcze pisze listy?

Małgorzata zna tylko jedną taką osobę, ale wolałaby wymazać ją z pamięci. Jednak informacja, którą skrywa błękitna koperta skłania ją do powrotu na Miodową. Do domu pełnego wspomnień.

W starej księgarni, gdzie półki uginają się od książek, a kraciasty fotel kusi swą miękkością, Małgorzata wraca myślami do lat dzieciństwa i odkrywa tajemnice swej rodziny.

Jak na powrót Małgorzaty zareagują dawni przyjaciele i sąsiedzi? Czy na pewno jej związek jest udany? A może na Miodowej czeka na nią ktoś ważny? Przekonaj się sama! Do zobaczenia na Miodowej!

Premiera: 11 marca 2020

Nic za darmo

Mąż Mai zginął w wypadku samochodowym. Kobieta nie potrafi pogodzić się z utratą ukochanego. Stara się skupić na wychowaniu małego Jasia i pracy, lecz czuje, że w jej sercu nie ma już miejsca na nową miłość.

Nawet Rafał, w którym znajduje oparcie, nie może liczyć na coś więcej niż przyjaźń. Już spotkała tego jedynego i nic tego nie zmieni, mimo że już go nie ma.

Pewnego dnia na cmentarzu Maja rozmawia z tajemniczą Cyganką. To spotkanie zmieni wszystko. Kobieta budzi się dwadzieścia lat wcześniej w dniu swojej matury…

Premiera: 25  marca 2020

Jagodowa miłość

Jagoda w końcu jest szczęśliwa z Tomaszem i jest pewna, że już nic nie zmąci ich spokoju. Młoda i ambitna kobieta reorganizuje pracę Słodkiej, stara się zaprowadzić nowe porządki i przede wszystkim wyprowadzić cukiernię na prostą. Angażuje się w pracę jak nigdy dotąd, a ekscytacja towarzyszy jej każdego dnia.

Jagoda czuje, że to właśnie dzięki Tomaszowi spełniła w końcu swoje największe marzenie. Nie wie jednak, że mężczyzna, z którym planuje przyszłość, ukrywa przed nią, że niebawem zostanie ojcem…

Czy drogi Jagody i Tomasza rozejdą się na zawsze? Kto tym razem pragnie ich rozstania?

Premiera: 11 marca 2020

Jak podobają się Wam marcowe premiery? Który z tytułów najbardziej przypadł Wam do gustu? Sięgniecie po któryś z nich?