Młodzieżowe nowości i zapowiedzi - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Młodzieżowe nowości i zapowiedzi to doskonałe zestawienie dla wszystkich miłośników tego typu literatury. Poza tym powody do zadowolenia ma każdy czytelnik, który poszukuje nietuzinkowych i wciągających historii. Ponadto wśród prezentowanych dziś pozycji coś dla siebie znajdą wielbiciele fantasy, romansów współczesnych czy thrillerów. W związku z tym, jeśli zastanawiacie się, co teraz przeczytać, koniecznie sprawdźcie nasze dzisiejsze zestawienie. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagający odbiorca znajdzie tu coś dla siebie. Sprawdźcie to sami!

Młodzieżowe nowości i zapowiedzi - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Młodzieżowe nowości i zapowiedzi – wrzesień 2019

  Portal do Kerberosu, tom 4 serii Elementals

Portal do Kerberosu - kup na TaniaKsiazka.plDrużyna Elementals została osłabiona. Po stracie Kate nie może jednak pozwolić sobie na żałobę. Ponieważ Nicole, Blake, Chris i Danielle wciąż mają ważną misję do wykonania. Kiedy ktoś, kogo uważali za przyjaciela, porywa Blake’a prosto do otchłani Kerberosu, pozostali mają bardzo mało czasu na zebranie myśli. Nieoczekiwanie jednak otrzymują pomoc od osoby, której już prawie przestali wierzyć. Czy podróż do przerażającej krainy pełnej stworzeń, które chcą ich zabić, jest dobrym pomysłem? Ocalałej trójce z drużyny Elementals uda się uratować Blake’a i odzyskać głowę Meduzy? I czy wciąż mają szansę na ocalenie świata?

Książka dostępna od 18 września 2019 roku.

 Z ciszy, nowy tom serii Z miłości

Z ciszy - zobacz na TaniaKsiazka.plSpokojnie, tomy tej serii można czytać w dowolnej kolejności! Tym bardziej zwróćcie na nią uwagę. Ponieważ nowa historia to doskonała okazja, by zapoznać się z twórczością Martyny Senator.

Ostatnie, o czym myśli Zojka, to randkowanie z przypadkowymi chłopakami. Oddana pasji i zamknięta w swoim świecie pełnym niepewności, każdego dnia zakłada zbroję twardej i bezkompromisowej dziewczyny. Kiedy jednak próg studia tatuażu przekracza Filip, życie obojga nie będzie już takie jak dawniej. Choć chłopak panicznie boi się igieł, trzyma w dłoni wzór na piękny i tajemniczy tatuaż. Czy historia pisana tuszem będzie miała wystarczającą siłę, by połączyć tych dwoje na zawsze? Czy mimo obaw i lęków będzie ich stać na podjęcie wyzwania, jakie rzuca im los? Może warto spróbować, bez względu na wszystko?

Książka już dostępna.

Jak trudno jest kochać - Zobacz na TaniaKsiazka.plJak trudno jest kochać?, kolejny tom serii Klub Starych Panien

Wszystko, czego potrzebuje Amber, to odrobina miłości. Ponieważ jej mama nigdy nie należała do tych zbyt opiekuńczych, w sumie to nawet jej nie zauważa. Dziewczyna ma jednak nadzieję, że tego lata wszystko się zmieni. Wtedy pojawia się Kyle, seryjny łamacz serc. Czy Amber zakocha się właśnie w nim? Nawet z poradami przyjaciółek z Klubu Starych Panień – Evie i Lottie – miłość okazuje się strasznie trudna.

Książka już dostępna.

Czarna wołga: Tajemnica z przeszłości, kolejny tom serii Wtajemniczeni

Młodzieżowe nowości i zapowiedzi - zobacz na TaniaKsiazka.plŁucja ma dość ciągłych zmian w życiu. Najpierw rozwód rodziców, później przeprowadzka do Szczecina, teraz powrót  do Warszawy. Dziewczyna czuje się samotna. Może dlatego jej uwagę zwraca zamyślona kobieta na ławce. Okazuje się, że to artystka planująca happening w miejscu, w którym mieszkała jako dziewczynka. Poza tym kobieta prowadzi także prywatne śledztwo. Chodzi o tajemnicze zniknięcie jej najbliższej przyjaciółki z dzieciństwa, Moniki. Czy porwała ją czarna wołga, jak mówiono w latach siedemdziesiątych? Poszukiwania nabierają tempa, gdy Łucja w dawnym mieszkaniu Moniki odkrywa pudełko pełne zagadkowych przedmiotów.

Książka dostępna od 18 września 2019 roku.

Oblężenie i nawałnica, książka z uniwersum Grisza

Oblężenie i nawałnica - znajdź na TaniaKsiazka.plMoc Aliny Starkov wzrosła, ale wszystko ma swoją cenę. Jest Przywoływaczką Słońca, poszukiwaną na Morzu Prawdziwym, prześladowaną wspomnieniem swoich ofiar w Fałdzie Cienia. Niestety ona i Mal nie zdołają zbyt długo wymykać się wrogom. Poza tym Zmrocz bardziej niż kiedykolwiek dotąd pragnie posiąść moc Aliny i posłużyć się nią dla zdobycia ravkańskiego tronu. W związku z tym, nie mając na kogo liczyć, Alina przyjmuje pomoc niesławnego korsarza i wyrusza, żeby poprowadzić armię griszów.

Kiedy jednak zostaje odkryta prawda o przeznaczeniu Aliny, dziewczyna pogrąża się jeszcze bardziej w śmiertelnie niebezpiecznej grze Zmrocza i zakazanej magii. I z tego powodu coraz bardziej oddala się od własnego człowieczeństwa. Aby ratować kraj, będzie musiała wybrać między mocą a miłością.

Książka już dostępna.

Fobia - sprawdź na TaniaKsiazka.plFobia

Tash Carmody przeżyła traumę, jako dziecko była świadkiem porwania swojej koleżanki Mallory Fisher przez budzącego grozę, wyimaginowanego Wróbla. Nikt jednak nie uwierzył Tash w historię o porwaniu. W związku z tym dziewczynka została zmuszona zaakceptować fakt, że go wymyśliła.

Mallory zaginęła na tydzień. Teraz ma piętnaście lat i od czasu porwania nie odezwała się ani słowem. Gdy po latach niepokojące wspomnienia powracają, siedemnastoletnia Tash znów widuje Wróbla. Zdaje sobie sprawę, że jedyną osobą, która może jej pomóc rozwikłać mroczny sekret, jest sama Mallory. Czy Wróbel jest prawdziwy? A może Tash jest bardziej niebezpieczna dla innych, niż jej samej się wydaje?

Książka już dostępna.

Ktoś mnie okłamuje, drugi tom książki Ktoś mnie obserwuje

Ktoś mnie okłamuje - znajdź na TaniaKsiazka.pl!Zwykła dziewczyna zostaje zaczepiona na Twitterze przez nieznajomego, który okazuje się ikoną pop. Któż o tym nie marzył, nawet jeśli teraz trochę wstyd się do tego przyznać? Jednak zdarzenia szybko przybierają nieoczekiwany obrót. Ponieważ nikt nie wie, co się stało z gwiazdą pop Ericem Thornem. Konto na Twitterze? Zawieszone. Komórka? Porzucona w śniegu, zakrwawiona i połamana. Tessa Hart, fanka z agorafobią, zna prawdę, tyle że dni z hasztagiem #EricThornObsessed ma już za sobą. Przysięgła nigdy już nie dotknąć aplikacji Twittera. Ale Snapchat… to przecież bezpieczniejsze, prawda?

Po kilku miesiącach Tessa wychodzi z ukrycia, zmuszona do konfrontacji z zabójczymi konsekwencjami swojej przeszłości. Jednak w pokoju przesłuchań każda odpowiedź rodzi jedynie kolejne pytania, aż do zupełnie nieoczekiwanego rozwiązania.

Książka już dostępna.

Pieśń syreny

Pieśń syreny - kup na TaniaKsiazka.plLira, księżniczka, to najskuteczniejsza morska zabójczyni. W swojej sypialni, zakopane w morskim piasku ma serca siedemnastu lądowych książąt. To jej trofea, dzięki którym zdobyła respekt w głębinach. Jednak pewnego dnia, bohaterka niefortunnie zabija jedną z syren. Z tego powodu jej matka nie ma dla niej litości. Królowa Mórz zamienia ją w istotę, którą gardzi najbardziej na świecie – człowieka. W związku z tym Lira ma teraz tylko jeden cel, odzyskać swoją syrenią postać. Żeby to osiągnąć, musi dostarczyć królowej serce księcia Eliana.

Jednak dziedzic lądowego królestwa, Książę Elian, to najskuteczniejszy  i bezwzględny pogromca syren. Kiedy mężczyzna ratuje na środku oceanu tonącą kobietę, nawet nie przypuszcza, że właśnie pomógł jednej z tych, na które poluje. Ponadto skuszony obietnicą pomocy w wyplenieniu syreniego rodu, dobija niebezpiecznego targu z nieznajomą. Czy jednak powinien jej ufać? Który z dwóch największych zabójców wygra tę ryzykowną grę?

Książka już dostępna.