Nowy tom serii Mroza z Chyłką - Wyrok

Właśnie się dowiedzieliśmy, że najnowszy, 10. tom bestsellerowej serii Remigiusza Mroza z Joanną Chyłką już niedługo pojawi się w księgarniach. Po Wyrok będziemy mogli sięgnąć już 18 września. Zatem fani tego zekranizowanego cyklu już zaczynają odliczać dni do premiery.

Nowy tom serii Mroza z Chyłką - Wyrok - szukaj na TaniaKsiazka.pl!Nowy tom serii Mroza z Chyłką – Wyrok

Prawnicze intrygi i sprawy pozornie nie do rozwiązania… Tak, tak, wyobraźnia Remigiusza Mroza wydaje się w tej kwestii studnią bez dna. Wiemy o tym, że w każdym z tomów autor serwuje swojej bohaterce wybuchowy koktajl. Jesteście ciekawi, jakiej sprawie Joanna Chyłka i Konrad Oryński będą musieli stawić czoła tym razem?

Oryński zdał egzamin adwokacki, więc teraz świeżo upieczony mecenas będzie musiał zastąpić Joannę Chyłkę. To on ma prowadzić najważniejsze sprawy w kancelarii Żelazny & McVay. Kordian ma świadomość tego, że pierwsza samodzielna sprawa może być kluczowa dla jego kariery zawodowej. Młody adwokat zostaje postawiony pod ścianą. Piotr Langer zmusza go, żeby podjął się obrony pewnego nastolatka w Poznaniu. Jeszcze nie wiadomo, co łączy Langera z oskarżonym chłopakiem i dlaczego tak bardzo zależy mu na jego obronie.

Siedemnastolatek jest podejrzany o wyjątkowo brutalne zabójstwo swoich dwóch kolegów ze szkoły. Ponadto sam modus operandi mordercy bardzo przypomina to, w jaki sposób działał Sadysta z Mokotowa. Chłopak nie dość, że nie ma niepodważalnego alibi, to strasznie plącze się w zeznaniach. Sprawa wygląda na przesądzoną, tym bardziej że wszystkie dowody jednoznacznie wskazują na winę oskarżonego. Oryński stoi przed bardzo trudnym zadaniem, bo nawet Joanna Chyłka jest pewna, że tej sprawy nie można wygrać…

To już 10. a więc jubileuszowy tom serii z Joanną Chyłką. Zastanawiam się nad tym, czy autor przypadkiem nie szykuje w nim jakiejś niespodzianki dla swoich czytelników. Żeby poznać odpowiedź na to pytanie, raczej trzeba będzie przeczytać książkę. 😉

Remigiusz Mróz nie zwalnia tempa pracy. Fani twórczości pisarza nie czekają długo na jego kolejne książki, które z miejsca trafiają na listy bestsellerów. Dzięki serialowej adaptacji jego seria z Joanną Chyłką cały czas zyskuje coraz szersze grono fanów.

Jedno jest pewne. Wyrok musi zapaść!

Wyrok, nową część serii z Chyłką możecie znaleźć w tym miejscu.