Współpraca

O blogu CoPrzeczytac.pl

Kochamy książki i z miłości do czytania powstało CoPrzeczytac.pl. Wspólnymi siłami z wielkim entuzjazmem zbudowaliśmy miejsce, w którym każdy może porozmawiać o książkach, tych ulubionych, najnowszych, dopiero zapowiedzianych, czy nawet jeszcze nienapisanych. Trzymamy rękę na książkowym pulsie i zamieszczamy najświeższe informacje ze świata literatury i nowinki z życia autorów książek.

W lutym 2017 r. przeszliśmy generalną metamorfozę. Zmieniliśmy całkowicie wygląd strony, nadając jej nowoczesny design i oferując wiele nowych funkcjonalności i korzyści dla naszych czytelników. Między innymi dodaliśmy pojawiający się w artykułach z recenzjami książek formularz, w którym oceniamy książkę pod kilkoma względami. Dzięki niemu każdy będzie mógł się zorientować, czy to jest właśnie książka, której szuka.

Dlaczego warto współpracować z nami?

Ze współpracy staramy się zawsze wywiązywać wzorowo, mamy głowy pełne pomysłów, jesteśmy otwarci na kulturę, zawsze doceniamy to, co dobre, ale nie boimy się też konstruktywnie krytykować i lubimy bawić się słowem. Stale się rozwijamy, poszerzając grono naszych czytelników, o czym świadczą poniższe statystyki z Google Analytics. Liczba sesji rok do roku zwiększyła się o ponad 800%, podobnie liczba użytkowników i odsłon serwisu.

Statystyki bloga z Google Analytics :

  • Dane: marzec, kwiecień, maj 2018

CoPrzeczytac.pl na Facebooku (Październik 2017):

  • Kliknięcia “Lubię to!” – 15510;

Jaką formę współpracy udostępniamy?

Wydawnictwa mogą z nami współpracować na przykład w jednej z poniższych form. Chętnie podejmiemy się też akcji niestandardowych i jesteśmy otwarci na ciekawe sugestie dotyczące współpracy. Rzetelnie oceniamy książki, które otrzymujemy, więc recenzje pojawią się również wtedy, gdy ocena będzie niepochlebna. Chcemy być wiarygodni, wyrażać naszą pasję do czytania książek, wspierać czytelnictwo w Polsce i spotykać się z naszymi czytelnikami w miejscu, które będzie bliskie im i nam.

Możliwe formy współpracy to:

  • wpisy sponsorowane o książkach;
  • publikowanie informacji o książce/książkach na profilu FB serwisu;
  • konkursy;
  • patronaty książkowe;

Ile to kosztuje?

Do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie. W celu wyceny, prosimy o kontakt z opisem propozycji.

Kontakt

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu na maila: redakcja[@]coprzeczytac.pl lub do skorzystania z poniższego formularza kontaktowego.

Dla recenzentów i felietonistów

Jeśli chcesz opublikować swój tekst na blogu CoPrzeczytac.pl, napisz do nas. Jeśli tekst spodoba nam się, na pewno trafi na stronę. W tekście znajdzie się informacja o autorze publikacji.

Kontakt w sprawie pisania recenzji, kóre będą umieszczone na CoPrzeczytac.pl:

Paulina Adamska paulina.adamska[@]glosel.pl

Kontakt w sprawie patronatów:

Katarzyna Stachura katarzyna.stachura[@]glosel.pl

 

Napisz do wybranej osoby lub skontaktuj się z nami poprzez poniższy formularz.

Skontaktuj się z nami poprzez poniższy formularz.

* pole wymagane