ebooki taniej

Wielu fanów i “wąchaczy” papierowych książek twierdzi, że nigdy przenigdy nie zdradzi tradycyjnej książki. Z kolei wielu z tych, którzy spróbowali, nigdy już nie powróciło do wydań papierowych, a dlaczego? Ponieważ czytanie i słuchanie elektronicznych książek jest niesamowicie wygodne. Dla wszystkich fanów książki w innej formie niż tradycyjna mam wspaniałą wiadomość. Otóż TaniaKsiazka.pl przygotowała specjalnie dla nich wspaniałą promocję. Audiobooki i eBooki  taniej nawet o 35% od ceny rynkowej. Nic tylko kupować, ściągać i czytać. 🙂 Promocja potrwa do 20 sierpnia, tak więc zostało już niewiele czasu. Śpieszcie się!

ebooki

źródło: JB Glossinger

Audiobooki i eBooki taniej – warto skorzystać

Niedziela, 20 sierpnia nadciąga w niesamowitym tempie, tym bardziej że mamy okres wakacyjny i czas leci nam dosłownie „przez palce”. Nie przegapicie najnowszej promocji księgarni TaniaKsiazka.pl i uzupełnijcie swoją wirtualną biblioteczkę o nowe eBooki i Audiobooki. Książki elektroniczne są ciągle w Polsce stosunkowo drogie, co jest związane z wysokim podatkiem VAT nałożonym na te produkty przez polskiego ustawodawcę. Taka promocja jak ta, w której możemy kupić książki wirtualne w niemal ⅓ ceny rynkowej to naprawdę świetna okazja. Tym bardziej że zostały licznie przecenione niesamowite, rynkowe hity. Sprawdźcie, co można kupić w nowej, super cenie.

Audiobooki i eBooki taniej – w wśród nich same perełki

Wśród prawdziwych rarytasów, które mogą upolować “elektroniczni”, znalazły się takie hity jak eBook Czarna Madonna Remigiusza Mroza. Na tę historię od polskiego mistrza kryminału fani czekali z wyjątkową niecierpliwością, szczególnie że nie należy do żadnej wcześniejszej serii wydanej przez autora. Ta historia łączy w sobie tajemnicze zniknięcie Boeinga 747 z 520-oma osobami na pokładzie, obraz Matki Boskiej i losy pewnej pary, która być może już nigdy się nie spotka.

Audiobooki i eBooki taniej i książka, którą trzeba mieć

Z kolei ten tytuł: eBook Kolej podziemna. Czarna krew Ameryki Colsona Whiteheada to zdecydowany must read dla każdego fana literatury na świecie. Książka otrzymała jedną z najbardziej prestiżowych nagród literackich: Pulitzera i zgarnęła niemal wszystkie inne nagrody cenione w literackim świecie. Poleca ją Oprah Winfrey i Barack Obama.

Kolej podziemna to jeden z najbardziej wstrząsających obrazów Ameryki w czasach niewolnictwa, w którym prawda o tym niechlubnym czasie miesza się z literacką fikcją. Bohaterką jest młoda niewolnica Cora, która pewnego dnia decyduje się na ucieczkę z plantacji, na której pracuje, szlakiem kolei podziemnej. Ta podróż będzie walką o wolność, o godność człowieka i prawo do szczęścia bez względu na kolor skóry.

Pełną listę przecenionych eBooków znajdziecie tutaj

Był sobie pies audio - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!Wśród audiobooków króluje książka: Audiobook Był sobie pies  Camerona W. Bruce’a, czytana przez Roberta Michalaka. Ta niesamowita historia psa, który darzy człowieka niewygodną miłością i wiernością, doczekała się niedawno głośnej ekranizacji. Bohaterem tej książki jest pies Bailey, który w wyniku różnych zbiegów okoliczności będzie mógł przeżyć swoje życie w kilku wcieleniach. Jednak jego serce będzie już zawsze wierne tylko jednemu właścicielowi. Niesamowita, wzruszająca opowieść.

Pełną listę przecenionych audiobooków znajdziecie tutaj

Nie przegapicie takiej okazji na kolejną, niesamowitą czytelniczą wyprawę! Pełne promocyjne listy znajdziecie w tym miejscu. 

promocja na audio