Morderstwa i woń migdałów - nowa książka Camilli Läckberg Morderstwa i woń migdałów

Camilla Läckberg to szwedzka pisarka znana głównie z literatury kryminalnej. W kwietniu w księgarniach za sprawą Wydawnictwa Czarna Owca pojawi się wznowienie jej wyjątkowej książki z 2016 roku, Morderstwa i woń migdałów. W tej fascynującej publikacji znajdziecie nie tylko powieść, ale również kilka nowel i wskazówki dotyczące tego, jak napisać własną książkę.

Morderstwa i woń migdałów Szukaj na TaniaKsiazka.pl >>

Morderstwa i woń migdałów Camilli Läckberg – wszystkiego po trochu

Morderstwa i woń migdałów Camilli Läckberg to książka nietypowa. Dlaczego? Ponieważ realizuje potrzeby nie tylko tych, którzy uwielbiają twórczość pisarki i miłośników czytania mrocznych historii w ogóle. Jest również skarbnicą wskazówek na temat tego, jak napisać własną książkę. Zatem jeśli kiedykolwiek marzyliście o tym, by Wasz kryminał pojawił się w księgarni i trafił do szerokiego grona odbiorców, nie możecie pominąć tej pozycji. Znajdziecie w niej krótki, ale praktyczny kurs pisania z cennymi poradami, który pomoże Wam w realizacji swoich planów. Warto podkreślić, że stworzyła go sama autorka, więc jeśli podoba się Wam jej proza i chcielibyście podążać jej śladem, na pewno warto tu zajrzeć

Kurs to jednak nie wszystko. W tej samej książce znajdziecie również trzy niepublikowane dotąd nowele autorstwa Camilli Läckberg: Kawiarnia wdów, Sen o Elisabeth i Elegancka śmierć. Oprócz nich przeczytacie tu również jej doskonale znaną szerszemu gronu czytelników powieść, której polska premiera odbyła się w 2012 roku. Jej tytuł to Zamieć śnieżna i woń migdałów. A to jeszcze nie koniec niespodzianek.

Książkę rozpoczyna bowiem bardzo ciekawy wstęp, w którym autorka opisuje początki swojej kariery. Opowiada o swoim szczęśliwym dzieciństwie, okresie dorastania i edukacji. Uchyla również rąbka tajemnicy na temat prezentu, który dostała, a który to odmienił jej życie i zapoczątkował miłość do literatury. I to nadal nie wszystko. W publikacji znajdują się również fragmenty pochodzące z bloga pisarki, który jest bardzo popularny w całej Skandynawii.

***

Jeśli szukacie natchnienia, a jednocześnie macie ochotę na wciągające kryminalne historie, sięgnięcie po Morderstwa i woń migdałów Camilli Läckberg. Książkę znajdziecie pod tym linkiem.

Czytaj także: