Najnowsza książka od Jakuba Żulczyka

Jakub Żulczyk uwielbienie czytelników zaskarbił sobie m.in. takimi powieściami jak Czarne słońce, Ślepnąc od świateł czy Radio Armageddon. Błyskawicznie zyskał miano jednego z ważniejszych twórców młodego pokolenia i stał się jego głosem. Pisarz słynie również z ostrych i ciętych komentarzy na temat bieżących wydarzeń w kraju i na świecie, które regularnie zamieszcza w swoich mediach społecznościowych. Warto zatem wspomnieć, że Żulczyk ukończył dziennikarstwo na Uniwersytecie Jagiellońskim i przez kilka lat pisywał felietony m.in. do czasopism takich jak Wprost czy Dziennik Polska-Europa-Świat. Jego obserwatorom nie umknął jednak z pewnością fakt, że tuż po świętach autor podzielił się z fanami dobrą wiadomością. Okazuje się, że najnowsza książka od Jakuba Żulczyka pojawi się już w tym roku.

Najnowsza książka od Jakuba Żulczyka

Fot.: facebook.com/jakub.zulczyk

Najnowsza książka od Jakuba Żulczyka – co wiemy?

Informacja zwrotna – taki tytuł będzie nosić najnowsza powieść pisarza, o czym z radością poinformował fanów w mediach społecznościowych. Książka ujrzy światło dzienne pod szyldem Wydawnictwa Świat Książki. Na ich profilu możemy przeczytać:

Nasza Redaktor Naczelna potwierdza! Najnowsza powieść Jakuba Żulczyka bardzo wysoko podnosi poprzeczkę! To będzie coś zupełnie innego! INFORMACJA ZWROTNA – premiera 2021! Czy was też zżera ciekawość?

Ponadto sama redaktor naczelna, o której mowa, Joanna Laprus tak oto komentuje najnowszy projekt pisarza:

Zdarzają się książki dobre i bardzo dobre. Ta jest bardzo dobra. A może nawet najlepsza z najlepszych.

Pozwoliłam też przeprowadzić sobie małe śledztwo. I kilka znaków wskazuje na to, że czytelnicy mogą spodziewać się, iż powieść ta w wersji książkowej ukaże się już w pierwszym kwartale 2021 roku. Autor złożył do wydawnictwa ukończony manuskrypt, tym samym połowa drogi już za nim.

Ja na nową książkę od Jakuba Żulczyka czekam z niecierpliwością. Jestem też ciekawa, czy również macie zamiar po nią sięgnąć. A może w waszej domowej biblioteczce znajdują się już jakieś powieści tego autora? Chętnie się dowiem!

Jeśli nie, warto uzupełnić zapasy i sprawdzić, jakie tytuły Żulczyka do tej pory pojawiły się na rynku.